پرونده کدخبر: 373275 ارسال پرینت 5448

حوادث رکنا: راننده خودرو پراید سرقتی شب گذشته در یک تعقیب و گریز پلیسی هنگامی که سعی داشت از دست ماموران فرار کند، پس از رها کردن خودرو و فرار با پای پیاده از بالای پل اتوبان امام علی سقوط و جان خود را از دست می دهد.

حجم ویدیو: 8.44M | مدت زمان ویدیو: 00:01:06

به گزارش رکنا، سرهنگ سعدالله گزافی معاون عملیات پلیس Police آگاهی تهران بزرگ در خصوص این خبر گفت:  در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز جاری  گشت پلیس آگاهی در محدوده میدان شوش به یک دستگاه پراید مظنون شده در بررسی های به عمل آمده مشخص می شود که این خودرو چندی پیش به سرقت رفته است. واحد گشت پلیس آگاهی جهت توقف خودرو به راننده پراید دستور ایست داده اما وی با افزایش سرعت و ایجاد رعب و وحشت برای سایر وسایط نقلیه  عبوری و عابرین پیاده ، در خیابان فداییان اسلام اقدام به فرار Escape می کند .ماموران پلیس آگاهی برای متوقف کردن خودرو سرقتی اقدام به تیراندازی هوایی می کنند اما راننده پراید در تقاطع خیابان فداییان اسلام - بزرگراه آزادگان با یک عابر پیاده خانم برخورد می کند اما با این وجود همچنان به فرار دیوانه وار خود ادامه می دهد . در ادامه ، ماموران پلیس آگاهی با شلیک چند تیر هوایی دیگر همچنان سعی در متوقف کردن خودرو را داشتند اما راننده پراید همچنان اصرار به فرار از دست ماموران داشت و این تعقیب و گریز تا اتوبان امام علی ادامه پیدا کرد.

وی ادامه داد: سرانجام خودرو پراید در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی تعادل خود را از دست می دهد و به شدت با جدول کناری بزرگراه برخورد می کند .با وجود متوقف شدن خودرو سرقتی متهم فراری همچنان به فرار خود با پای پیدا ادامه می دهد و در حالیکه مشخص بود وی حالت عادی ندارد قصد  فرار از حفاظ فلزی کناره بزرگراه داشت و با بالا رفتن از حفاظ  در یک لحظه به علت از دست دادن تعادل خود به پایین سقوط Fall می کند .

وی گفت: موضوع خیلی زود از طریق مرکز پیام به اورژانس اعلام شد و پس از حضور اورژانس در محل تلاش برای نجات متهم بی فایده بود و راننده پریاد سرقتی جان باخت.

در بررسی های به عمل آمده و پس از حضور تیم بررسی صحنه اداره دهم پلیس آگاهی در محل ، هویت راننده خودرو سرقتی شناسایی و در بررسی سوابق وی به عنوان یکی از مجرم سابقه دار مورد شناسایی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فوری / علت تیراندازی وحشت آور در میدان ونک

این پسر تنها خودش می دانست دختر است!

سعید مرتضوی پیدا شد/ او در تهران است !

منصور فهمید زنش خائن است و باید کشته می شد / مرد همخانه چشم به ناهید داشت + عکس

این زن و 3 مرد جلادهای داعشی بودند + عکس

این زن جوان برده 4 داعشی بود! / خاطرات تلخ خرید و فروش دختران نوجوان در بین داعشی ها + عکس

سرباز وظیفه فرشته نجات کودک سرگردان در شیراز شد +عکس کودک در آغوش پلیس

مار پیتون در رختخواب دختر نوجوان جا خوش کرده بود! +عکس

لحظه تعقیب و گریز خونین دزد و پلیس در بزرگراه امام علی / دزد زنی را زیر گرفت و مُرد+ فیلم دلهره آور

دردسر دختر جوان برای مهندس پورشه سوار تهرانی

باربد از تمام لحظاتی که در کنارش بودم با پست فطرتی فیلم گرفته بود! / اعتراف نسرین به قتل

مرگ مرموز دختر نوجوان در اکس پارتی!

نجات قاتل از اعدام در زندان کرج با فداکاری نامادریش + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها