پرونده کدخبر: 373200 ارسال پرینت 74

حوادث رکنا: حجت الاسلام و المسلمین مزارعی از احضار پیمانکار حادثه مجموعه نفتی ۱۶۷ چمشیر گچساران خبرداد و گفت: قرار کارشناسی در رشته حوادث کار و آتش سوزی برای تعیین تقصیر و بررسی ایمنی کار صادرشده است.

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به احضار پیمانکار حادثه Incident مجموعه نفتی ۱۶۷ چمشیر گچساران از صدور قرار کارشناسی در رشته حوادث Accidents کار و آتش سوزی برای تعیین تقصیر و بررسی ایمنی کار خبرداد.

وی با بیان اینکه اقدامات قضایی در دو قسمت در حال انجام است، اضافه کرد: در راستای حفظ حقوق بیت المال و امور حقوقی شرکت نفت و گاز گچساران ملزم به درخواست تامین دلیل برای تعیین میزان خسارت وارده به شرکت نفت شده است.

این مقام قضایی در ادامه افزود: امروز دو گروه کارشناس رسمی دادگستری در رشته‌های نفت، گاز، حوادث، آتش سوزی و روابط کارگر و کارفرمایی جهت این امر به محل حادثه اعزام می‌شوند.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کارشناسان همچنین جهت تسریع در روند درمانی به بیمارستان شهید رجایی گچساران اعزام و با ریاست بیمارستان نحوه درمان دو مصدوم این حادثه را بررسی می‌کنند.

براساس این گزارش، حوالی ظهر دیروز در مجموعه ۱۶۷ شرکت نفت گچساران در منطقه آب شیرین آتش‌سوزی حین انجام جوشکاری اتفاق افتاد که منجر به سوختگی دو کارگر شرکت پیمانکاری شد.

دو نفر از نیرو‌های پیمانکار دچار آتش‌سوزی ۶۵ و ۱۵ درصد شده‌اند که با حضور به موقع نیرو‌های عملیاتی در مجموعه ضمن مهار آتش، حادثه دیدگان نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به بیمارستان اعزام شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها