خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 373154 ارسال پرینت 1190

حوادث رکنا: زمانی مسیر زندگی ام را به اشتباه رفتم که همه خانواده ام تحت تاثیر ثروت خواستگارم قرار گرفته بودند.

او خودروی گران قیمت و منزل ویلایی داشت اما نه تنها من بلکه دیگر اعضای خانواده ام نیز از خود نپرسیدند جوانی در این سن و سال چگونه ثروتمند شده است؟! تازه بعد از ازدواج بود که فهمیدم «رستم» یکی از قاچاقچیان مواد مخدر Drugs است.

هنوز سه سال از زندگی مشترک مان نگذشته بود که همسرم به جرم Crime حمل مواد مخدر صنعتی دستگیر و در حالی به حبس ابد محکوم شد که همه اموالش را در یک کلاهبرداری مواد مخدر از دست داده بود. من هم به ناچار از او طلاق گرفتم تا فرزند کوچکم را به درستی تربیت کنم اما در این میان آن قدر در تنگنای مالی و مشکلات زندگی قرار گرفتم که با ازدواج مجدد از فرزندم غفلت کردم و او در 14 سالگی به فردی مشروب خوار و سارقی حرفه ای تبدیل شد به طوری که ...

زن جوانی که پسر 14 ساله اش به اتهام سرقت Stealing اموال داخل خودرو توسط ماموران انتظامی دستگیر شده بود، در حالی که بیان می کرد دیگر به خاطر کارهای زشت پسرم از نگاه کردن به چشمان همسایگانم شرم دارم به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: با زندانی Prisoner شدن همسر سابقم و ماجرای جدایی مان تیره روزی و سیه بختی من نیز آغاز شد و با وجود مشکلات و هزینه های سنگین زندگی مجبور به کار در بیرون از منزل شدم. این بود که نتوانستم فرزندم را درست تربیت کنم و این غفلت من باعث شد او در راه خلاف گام بردارد.

کاظم به درس و مدرسه اهمیتی نمی داد و فقط با چند نفر از دوستانش معاشرت می کرد که آن ها نیز بزهکاری را از همان دوران کودکی تجربه کرده بودند. از کارهای زشت و شیطنت های کاظم خسته شده بودم که تصمیم گرفتم او را به بهزیستی بسپارم. با خودم اندیشیدم شاید شرایط زندگی در آن جا برایش مناسب و بهتر باشد اما با مخالفت او روبه رو شدم. از سوی دیگر کاظم هیچ توجهی به نصیحت های ناپدری اش نداشت و مدام با او نیز درگیر می شد. دیگر راهی برایم نمانده بود به همین دلیل از حدود دو سال قبل پول توجیبی اش را قطع کردم تا بتوانم او را بیشتر کنترل کنم. اما نه تنها این روش تربیتی کاملا اشتباه بود و کارساز نشد بلکه خیلی زود متوجه سرقت های خرد و کلان او شدم و فهمیدم راه را به خطا رفته ام و فرزندم همدست افراد خلافکار شده است.

او سرقت از افراد پولدار را گرفتن حقش می داند و ... کاظم دیگر کمتر به خانه می آمد و بیشتر اوقاتش را با دوستان خلافکارش می گذراند تا این که چند بار به جرم سرقت و خلاف دستگیر شد اما همچنان دوستی با افراد مشروب خوار و سارق را ادامه می داد و من هم کاری از دستم ساخته نبود جز این که هر بار مجبور می شدم با التماس و زاری و پرداخت خسارت های شاکیان، رضایت آن ها را جلب کنم. زندگی فلاکت بارم این گونه می گذشت تا این که فهمیدم شب گذشته او و دوستان خلافکارش، بعد از مصرف مشروبات الکلی در تاریکی شب شیشه های یک خودروی پارک شده را شکسته اند تا اموال داخل آن را سرقت کنند که توسط ماموران گشت کلانتری الهیه دستگیر شدند اما کاش ...

شایان ذکر است به دستور سرهنگ توفیق حاجی زاده (رئیس کلانتری الهیه) نوجوان 14 ساله پس از انجام مشاوره های اجتماعی و خانوادگی به مقامات قضایی معرفی شد تا قانون Law درباره او تصمیم گیری کند.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس Police پیشگیریبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها