به گزارش گروه جنایی رکنا، بیست و سوم شهریور‌سال‌96، زن 27‌ساله‌ای با مراجعه به کلانتری 103‌گاندی از راننده اسنپ به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد. او گفت: «‌چند روز قبل برای درمان از شیراز به تهران آمدم و به خانه یکی از بستگانم در خیابان دماوند رفتم. سپس در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شدم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم و چند روزی در بیمارستان ماندم. وقتی از بیمارستان مرخص شدم دوباره به خانه اقوامم رفتم و کمی که بهتر شدم بلیت هواپیما گرفتم که به شیراز برگردم. حوالی ساعت 6 بعدازظهر برای رفتن به فرودگاه با اسنپ تماس گرفتیم و بلافاصله خودروی پرایدی با راننده جوان رسید. می‌خواستم در صندلی عقب سوار شوم که گفت صندلی خراب است و خواست تا روی صندلی جلوی ماشین بنشینم. بعد از طی مسافتی راننده از من درخواست رابطه کرد.‌» شاکی در ادامه گفت: «از اینکه این اتفاق در خودرویی می‌افتد که قابل اعتماد است تعجب کردم! راننده وقتی مقاومت مرا دید مسیرش را به سمت لویزان تغییر داد و در محلی خلوت با تهدید چاقو... .»

بعد از طرح شکایت مأموران پلیس متهم 22‌ساله را در شهرک کاروان بازداشت کردند. در بررسی‌ها معلوم شد که او دارای سابقه نزاع، درگیری و شرب خمر است. پسر جوان در توضیح حادثه Incident به مأموران گفت: «‌حدود ساعت‌6 عصر بود که می‌خواستم به خانه بروم که یکباره در برنامه اسنپ درخواستی آمد. با خودم گفتم این سرویس را بروم و بعد به خانه بروم. بنابراین به آدرسی که اعلام شده بود، رفتم و مسافرم را که خانم جوانی بود، سوار کردم. 100متر بیشتر نرفته ‌بودیم که به او پیشنهاد رابطه دادم اما او قبول نکرد. آن روز به خاطر مصرف حشیش روی رفتارم کنترلی نداشتم و حال و روز خوبی نداشتم. به همین خاطر از اتوبان امام علی(ع) رفتم بالا و از چهارراه استقلال Esteghlal رفتم سمت شیان و نزدیکی‌های آنجا در یک جاده خاکی وقتی مطمئن شدم کسی نیست ماشین را متوقف کردم و بعد... .»

متهم در ادامه گفت: «دوباره از زن جوان خواستم سوار ماشین شود و او را به فرودگاه برسانم. او قبول کرد و سوار شد. طی مسیر جلوی دکه‌ای توقف کردم تا سیگار بخرم که هنوز به دکه نرسیده او از ماشین پیاده شد و فرار Escape کرد. من هم بلافاصله سوار ماشین شدم و به خانه رفتم.‌»

متهم در خصوص نحوه استخدامش در اسنپ گفت: «بعد از استخدام در اسنپ آنها از من برگه سوءپیشینه خواستند. چون دارای سوابق بودم برگه را تحویل ندادم به همین دلیل آنها هم برنامه‌ای را که در گوشی‌ام بود قطع کردند. به دفتر اسنپ رفتم اما آنها گفتند باید برگه سوءپیشینه را برایشان ببرم. حرفی نزدم و برگشتم که در راه چند جوانی را دیدم که توی دستشان برای استخدام راننده اسنپ پلاکارد گرفته بودند. با یکی از آنها صحبت کردم و مشکلم را گفتم. او گفت اگر بین فامیل و اقوام یا دوستانم کسی را می‌شناسم که گواهینامه‌اش را بدهد مشکلم حل است. آن جوان در ادامه گفت از روی گواهینامه و کارت ماشین و بیمه او عکس بگیرم و برایش بفرستم. همان روز آن کار را انجام دادم و شب نشده برنامه اسنپم در گوشی‌ام وصل شد و یک سرویس رفتم.‌»

بعد از اقرارهای متهم پسر جوان به اتهام تجاوز Rape به عنف با تهدید چاقو و آدم‌ربایی روانه زندان Prison شد و پرونده وی بعد از صدور کیفرخواست به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. به این ترتیب متهم بعد از تعیین وقت به زودی در آن شعبه محاکمه خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع: جوان

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اشتباه عروس‌خانم / داماد اتفاقی داخل کیف زنش را نگاه کرد!

عجیب ترین حکم قاضی برازجان برای دختر ۱۳ ساله که دزد بود! + عکس متن حکم

مردی شبیه کروکودیل شد و مُرد + عکس

رازی که در اعلامیه فوت یک زن فاش شد + عکس

قتل آرش 17 ساله بخاطر دوستی با زن مطلقه در تهران

فوری/ این جوان فردا صبح در همدان اعدام می شود / واکنش پرویز پرستویی + فیلم و عکس

قاتل تیرانداز راننده هیوندا برادرش بود + عکس قاتل و محل قتل

زنان تهرانی توسط این پسر خشن در ماشینش آزار می دیدند + عکس

اتفاق عجیب و وحشتناک برای دختر مشهدی در شب عروسی اش

زن خیاط شوهر نازایش را کشت! / در تهران رخ داد + عکس

التماس مرد شیطان صفت به 2 زن شاکی در دادگاه / او در برابر دوربین آنان را آزار داده بود + عکس

فوری / شلیک های مرگبار قاتل ناشناس به مرد گیلانی+ عکس محل قتل+16

شلیک مرگبار به جوانی در کوچصفهان رشت / قاتل ماسک به صورت داشت + فیلم و عکس+16

شکایت از همسر به خاطر مرگ پسر 4 ساله در دیگ قورمه سبزی

آیا این خبر مفید بود؟