خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 373129 ارسال پرینت 1978

رکنا: رئیس بازرسی پلیس پایتخت، با اشاره به دستگیری یک جاعل و کلاهبردار در تهران خبر داد و گفت: این متهم، با جعل برگه های کاهش خلافی خودرو از شهروندان کلاهبرداری می کرد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سردار "محمد کریم بیات" ضمن تشریح این خبر، گفت: 28 دی ماه سال 96 فردی به نام "م" برای ترخیص خودروی توقیفی خود به ستاد ترخیص خودروی پلیس Police راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ واقع در بزرگراه زنجان مراجعه می کند که در این بین فردی به نام "ف" به وی مراجعه و ادعا می کند که می تواند به ارتباط های خود میزان جریمه خودرو را به صورت قانونی کاهش دهد.

وی افزود: این فرد بنابر اعتماد ایجاد شده برگه خلافی شهروند را گرفته و پس از چند دقیقه با یک برگه خلافی کاهش یافته به وی مراجعه و مبلغ 500 هزار تومان از این شهروند دریافت می کند اما پس از چند روز این شهروند متوجه می شود که مورد کلاهبرداری قرار گرفته و نه تنها خلافی خودرواش کم نشده، بلکه 500 هزار تومان نیز خسارت به وی وارد شده است.

سردار بیات، اظهار داشت: این متهم به نام "ف - ت" با حضور در مقابل ستادهای ترخیص خودرو و دفاتر پلیس + 10 تهران و کرج، ضمن شناسایی صاحبان خودروهایی که اغلب آنها دارای جرایم بالای یک میلیون تومان هستند و یا خودروهایشان توقیف شده است، با جعل عنوان پلیس راهنمایی و رانندگی یا منتسب نمودن خود به ماموران پلیس، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کند.

این مقام انتظامی افزود: پس از انجام تحقیقات این متهم از سوی ماموران پلیس پایتخت دستگیر و تعداد از اوراق جعلی از وی کشف و با توجه به گستردگی اعمال مجرمانه تا کنون حدود 30 تن از شکات متهم شناسایی شده و شکایت خود را مطرح کرده اند.

سردار بیات، خاطر نشان کرد: برابر هماهنگی های قضایی، دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 32 تهران صادر شد تا شهروندانی که به این روش مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند برای طرح شکایت و پیگیری موضوع به بازرسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ واقع در خیابان شریعتی خیابان معلم، خیابان مرودشت، مراجعه و در صورت لزوم با شماره تلفن 21843266 تماس و یا به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه 32 تهران، واقع در خیابان آزادی، نبش رودکی مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

عجیب ترین حکم قاضی برازجان برای دختر ۱۳ ساله که دزد بود! + عکس متن حکم

مردی شبیه کروکودیل شد و مُرد + عکس

رازی که در اعلامیه فوت یک زن فاش شد + عکس

قتل آرش 17 ساله بخاطر دوستی با زن مطلقه در تهران

فوری/ این جوان فردا صبح در همدان اعدام می شود / واکنش پرویز پرستویی + فیلم و عکس

قاتل تیرانداز راننده هیوندا برادرش بود + عکس قاتل و محل قتل

زنان تهرانی توسط این پسر خشن در ماشینش آزار می دیدند + عکس

اتفاق عجیب و وحشتناک برای دختر مشهدی در شب عروسی اش

زن خیاط شوهر نازایش را کشت! / در تهران رخ داد + عکس

التماس مرد شیطان صفت به 2 زن شاکی در دادگاه / او در برابر دوربین آنان را آزار داده بود + عکس

فوری / شلیک های مرگبار قاتل ناشناس به مرد گیلانی+ عکس محل قتل+16

شلیک مرگبار به جوانی در کوچصفهان رشت / قاتل ماسک به صورت داشت + فیلم و عکس+16

شکایت از همسر به خاطر مرگ پسر 4 ساله در دیگ قورمه سبزیاخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها