به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ عباسعلی ابراهیمی ضمن اشاره به این خبر ، گفت: با شکایت یکی از شهروندان ساکن این محدوده در خصوص سرقت Stealing خودروی سواری اش، تیمی از ماموران این کلانتری تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری سارق آغاز کردند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: مشخصات خودروی مسروقه در اختیار ماموران گشت های انتظامی مستقر در محل قرار گرفت و همچنین با ماموران راهنمایی و رانندگی نیز هماهنگی انجام شده تا در صورت مشاهده برای دستگیری این سارق اقدام کنند.

رئیس کلانتری 163 ولنجک، بیان داشت: این اقدامات ادامه داشت تا این که یکی از گشت های انتظامی، شب گذشته این خودرو را در محدوده بلوار دانشجو، مشاهده و با توجه به این که مشخصات ارایه شده از خودوری مسروقه با این خودرو مطابقت داشت، به تعقیب آن پرداختند.

سرهنگ ابراهیمی، تصریح کرد: ماموران به راننده دستور توقف دادند اما متهم علیرغم شنیدن دستور پلیس Police بر سرعت خود افزوده و سعی کرد با استفاده از تاریکی شب از دست قانون Law فرار Escape کند که این اقدام ناکام مانده و دقایقی بعد خودرو متوقف و سارق آن بازداشت شد.

وی اظهار داشت: متهم به همراه خودرو به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های انجام شده به جرم Crime خود مبنی بر سرقت خودرو اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

گفتنی است، ساعاتی بعد مالک خودرو برای بازپس گیری خودروی خود به کلانتری دعوت و خودرو به وی تحویل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟