خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 372789 ارسال پرینت 115

حوادث رکنا: رئیس کلانتری 136 فرجام، با اشاره به دستگیری یک مالخر اموال مسروقه در طرح رعد، گفت: در مغازه این متهم، بیش از 100 قطعه اموال مسروقه کشف شد.

سرگرد خلیل لطفی در این خصوص گفت: در راستای اجرای طرح رعد و بر اساس تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص شناسایی مالخران اموال مسروقه در محدوده این کلانتری، ضمن هماهنگی با مقام قضایی، مالکان صنوف متخلفی که در امر خرید و فروش لوازم مسروقه خودرو فعالیت داشتند، مورد شناسایی قرار گرفتند.

وی افزود: در این طرح یک مغازه که به ظاهر کارش خرید و فروش لوازم صوتی و تصویری بود در محدوده میدان رسالت مورد شناسایی قرار گرفت و پس از چند شبانه روز تحقیقات مشخص شد که مالک آن اقدام به خرید و فروش اموال مسروقه خودرو و منزل می کند.

این مقام انتظامی گفت: بر این اساس ضمن هماهنگی با مرجع قضایی دستور بازرسی از این فروشگاه صادر و تیمی از ماموران در یک اقدام ضربتی به فروشگاه مذکور اعزام شدند که طی آن مالک فروشگاه به اتهام خرید و فروش لوازم مسروقه بازداشت و در بازرسی از محل نیز 105 دستگاه لوازم و اموال مسروقه از جمله لوازم خودرو و منزل کشف شد.

رئیس کلانتری 136 بیان داشت: اموال مکشوفه فاقد کارتن و فاکتور خرید بودند و در هیچ دفتر ثبت اموال دریافتی از شهروندان ثبت نشده بود و اصلا چنین دفتری از سوی اتحادیه که در اختیار متصدیان مربوطه قرار می گیرد در این مغازه وجود نداشت.

سرگرد لطفی، تصریح کرد: به این ترتیب متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار گرفت که در نتیجه به جرم Crime خود مبنی بر خرید و فروش اموال مسروقه اعتراف و پس از تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها