خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 372755 ارسال پرینت 5694

حوادث رکنا: حکم تبرئه تنها مظنون پرونده کشته شدن پسر ماساژور در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، عصر بیست و هشتم آبان 92 پسر 24 ساله‌ای به نام علیرضا در خانه مجردی اش در شرق تهران کشته شد. شواهد نشان می داد این پسر با عرق گیرش خفه شده است.

پلیس Police به تحقیقات پرداخت و خواهر علیرضا به پلیس گفت: بعد از ظهر برادرم در حالی که هراسان بود با من تماس گرفت و گفت میهمان دارد. من که نگران او شده بودم به خانه برادرم رفتم و با در باز روبه رو شدم. وسایل خانه به هم ریخته بود که جنازه برادرم را در اتاق خواب پیدا کردم.

به دنبال اظهارات خواهر قربانی، تلاش برای ردیابی عامل یا عاملان جنایت Crime آغاز شد و چندین مظنون بازداشت شدند، اما مدرکی علیه آنها به دست نیامد.

یک ماه از جنایت در خانه مجردی گذشته بود که پلیس به بررسی تماس های تلفنی قربانی پرداخت و رد یک مرد 30 ساله به نام فراز را یافت. شواهد نشان می داد این مرد روز هشتم آبان‌ماه چندین بار با علیرضا تماس گرفته و از ساعت 13 تا 18 همان روز که زمان وقوع جنایت بوده تلفن وی در خانه مقتول آنتن دهی داشته است. این سرنخ تحقیقات پلیس را وارد مرحله تازه ای کرد و این مرد در اربیل عراق ردیابی و بازداشت شد. فراز که به آلمان معروف است در بازجویی ها منکر دست داشتن در جنایت شد و گفت چند ماه قبل قربانی را برای اولین بار در مترو دیده، اما بعد از آن هرگز با او ملاقات نداشته است. به گزارش رکنا، با وجود انکارهای متهم و با توجه به مدرک‌های ارائه شده از مخابرات، برای وی کیفرخواست صادر شد و او در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.قضات دادگاه وی را به قصاص محکوم کردند.

حکم صادره اما در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و تایید نشد. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه همعرض فرستاده و فراز این بار در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران بار دیگر محاکمه و منکر اتهام قتل Murder شد.

وی گفت:چون به ترکیه و عراق سفر می کردم و از آنجا کفش به سلماس که محل زندگی ام بود می آوردم به تهران آمده بودم تا از مغازه های کفش فروشی سفارش بگیرم. در ایستگاه مترو 15خرداد با علیرضا روبه رو شدم. او سر صحبت را باز کرد و گفت ماساژور است . او شماره تلفنم را گرفت و گفت از دوستانش برایم سفارش می گیرد. من از او جدا شدم اما چند دقیقه بعد با من تماس گرفت و مرا به خانه اش دعوت کرد. حرف های او و تماس های پیاپی اش موجب شد متوجه شوم نقشه بدی در سر دارد.به همین خاطر به ترمینال رفتم و به سلماس برگشتم. من نمی دانم چه کسی او را کشته است. من بی دلیلی در زندانم و از همسر و فرزندم دور مانده ام.

در پایان آن جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک های موجود در پرونده حکم به تبرئه این متهم صادر کرد.در حالی که با گذشت چندسال از این جنایت مرموز متهم دیگری بازداشت نشده و پلیس سرنخ جدید به دست نیاورده بود اولیای دم در دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند و درخواست کردند تا دیه قربانی از صندوق بیت المال پرداخت شود.

قضات دادگاه درخواست اولیای دم را پذیرفتند و حکم به پرداخت دیه از صندوق بیت المال صادر کردند.دیروز حکم تبرئه فراز و پرداخت دیه از صندوق بیت المال به خانواده علیرضا مهر تایید خورد و قطعی شد تا این پرونده مختومه شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اتفاق عجیب و وحشتناک برای دختر مشهدی در شب عروسی اش

تازه داماد، عروس باردار را با دندان گاز گرفت و کشت + عکس

زن خیاط شوهر نازایش را کشت! / در تهران رخ داد + عکس

آتش سوزی در شناور ایرانی / مسافران به وحشت افتادند

اسیدپاشی مرموز به صورت دانش‌آموز ۱۱ساله در اسلام‌آباد غرب

فوری / شلیک های مرگبار قاتل ناشناس به مرد گیلانی+ عکس محل قتل+16

انتفام عجیب به خاطر ازدواج پنهانی مادر با دوست پدر!

شوهر بی غیرتم از من خواست تا با دوستان لااوبالی اش صمیمی تر باشم!

تخریب عمدی تندیس شهریار در پارس‌آباد مغان + عکس

عکس باورنکردنی/ دیدار 3 همکلاسی پس از ۹۱ سال در یزد

کارگردان پدر سالار درگذشت +عکساخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها