کدخبر: 372620 ارسال پرینت 7606

رکنا: مرد 47 ساله ای که با انگیزه سوء ظن غیراخلاقی، همسرش را از نیشابور به مشهد کشانده و او را در نزدیکی دامداری معروف به «گاش» به قتل رسانده بود، پنج شنبه گذشته در حضور مقام قضایی به بازسازی صحنه جنایت پرداخت و چگونگی انداختن جسد همسرش به درون چاه را تشریح کرد.

ماجرای این پرونده جنایی از هفتم فروردین زمانی روی میز قاضی Judge شعبه 409 دادسرای عمومی وانقلاب مشهد گشوده شد که مرد 47 ساله با تسلیم شکواییه ای به دستگاه قضایی ادعا کرد همسرش از پنجم فروردین به منزل بازنگشته است و خواستار پیگیری موضوع شد.

وی گفت: شب هنگام همسرم را سرکوچه منزل خواهرم از خودرو پیاده کردم تا به خانه آن ها برود ولی روز بعد فهمیدم که او آن جا نرفته و مفقود شده است. با توجه به اهمیت و حساسیت ماجرا، بلافاصله قاضی محمدرضا دشتبان طی دستوری قضایی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس Police آگاهی خراسان رضوی خواست به صورت غیرمحسوس و با استفاده از شگردهای تخصصی پلیسی، رسیدگی به این پرونده را آغاز کنند چرا که استرس پنهان در چهره مرد 47 ساله ظن قاضی را برانگیخته بود.

مقام قضایی همچنین طی دستوراتی تخصصی و رمزگونه، از کارآگاهان خواست برای یافتن سرنخی از ماجرای مفقود شدن زن 35 ساله، بررسی های خود را با شیوه ای پلیسی از نزدیکان و دیگر اعضای خانواده مرد 47 ساله ادامه دهند.
این گونه بود که پرونده مذکور به دستور سرهنگ حمید رزمخواه (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) و نظارت مستقیم سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی) به گروه ویژه ای از کارآگاهان زبده سپرده شد.
کارآگاهان در اولین مرحله از شاخه های عملیاتی و اطلاعاتی خود سراغ پسر 14 ساله زن گمشده رفتند و این نوجوان به کارآگاهان گفت: پدر و مادرم می خواستند به گاش (دامداری) عمویم بروند و با هم از خانه خارج شدند اما پدرم در حالی به تنهایی به منزل عمویم بازگشت که شلوارش خاکی بود! همین نکته موجب ظن کارآگاهان شد و بدین ترتیب قاضی دشتبان دستور داد تا شلوار مورد ادعای پسر مرد 47 ساله با دقت بررسی شود.

در اثنای تحقیقات که با شیوه ای تخصصی صورت می گرفت ناگهان مشخص شد که لکه ای خون روی شلوار وجود داشته که اهالی منزل ، آن را شسته اند! دیگر ظن قاضی و کارآگاهان به یقین تبدیل شده بود که مرد 47 ساله نقشی در ماجرای گم شدن همسرش دارد به همین دلیل کارآگاهان با دستور قاضی شعبه 409 دادسرای مشهد به بررسی وضعیت اخلاقی و اجتماعی مرد 47 ساله و همسرش پرداختند. این تحقیقات گسترده که در شاخه ای دیگر از عملیات پلیسی ادامه داشت، بیانگر آن بود که زن گمشده، همسر دوم این مرد است که سال ها قبل با وی ازدواج کرده است از سوی دیگر نیز بررسی شماره تلفن ها و پیامک های موجود در گوشی تلفن همراه زن جوان، حکایت از آن داشت که همسرش با انگیزه های غیراخلاقی به وی مشکوک شده است!
در همین هنگام پیامکی که از سوی یکی از بستگان «م- هـ» (مرد 47 ساله) ارسال شده بود رازگشای این پرونده جنایی شد. «مواظب باشی او را نکشد!» این جمله کافی بود تا قاضی دشتبان دستور بازداشت مرد 47 ساله و بازجویی از ارسال کننده پیامک را صادر کند.
«م- هـ» که با مشاهده شواهد و دلایل انکارناپذیر، دیگر همه راه های گریز را بسته می دید به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل Murderهمسرش اقرار کرد. او در اعترافات خود به قاضی شعبه 409 مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد گفت: از حدود شش ماه قبل متوجه شدم که همسرم با افراد بیگانه ارتباط غیراخلاقی دارد که در میان این افراد نیز، با یکی از فروشندگان پاساژی معروف در مشهد آشنا شده است و با او قرار ملاقات دارد این بود که تصمیم به قتل همسرم گرفتم و چاقویی را از نیشابور با خودم برداشتم و او را به مشهد کشاندم و به قتل رساندم وجسدش را داخل چاهی در نزدیکی «گاش» (دامداری) انداختم.

با پیدا شدن جسد زن جوان، تحقیقات در این باره ادامه یافت تا این که صبح پنج شنبه گذشته، متهم این پرونده جنایی در حالی که توسط کارآگاهان اداره جنایی به محل وقوع قتل هدایت شده بود، در حضور قاضی دشتبان، مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد تا جزئیات این حادثه Incident وحشتناک را تشریح کند.

او پس از تفهیم مواد قانونی از سوی مقام قضایی که مواظب اظهارات خود باشد و حقیقت ماجرا را بیان کند، با معرفی کامل خود گفت: دیگر نمی توانستم رفتارهای غیراخلاقی همسرم را تحمل کنم به همین دلیل او را به بهانه مهمانی Party در منزل برادرم از نیشابور به مشهد آوردم.

آن شب (پنجم فروردین) از برادرم «ح» خواستم تا ما را با خودروی وانت پیکانش به دامداری برساند. از قبل چماقی را در نزدیکی دامداری مخفی کرده بودم و چاقو را نیز به همراه داشتم. برای آن که کسی به ماجرا مشکوک نشود به همسرم گفتم مقداری مواد مخدر Drugs را در دامداری گذاشته‌ام که باید با یکدیگر از آن جا خارج کنیم چون قبلا چند بار از این کارها کرده بودم آن ها مشکوک نشدند و برادرم ما را تا نزدیکی دامداری رساند. سپس من وهمسرم از خودرو پیاده شدیم و به سمت دامداری رفتیم.

آن جا موضوع روابط غیراخلاقی اش را بازگو کردم ولی او پاسخ سربالا داد به همین دلیل هم ابتدا با چوبی که در آن نقطه مخفی کرده بودم سه ضربه به سرش زدم و چاقو را بیرون کشیدم دیگر نمی دانم چند ضربه چاقو به بدنش فرود آوردم فقط می دانم ضربات متعددی زدم وقتی او جان سپرد روسری اش را به پاهایش بستم و جسد را درون این چاه انداختم. (اشاره متهم به چاهی که جسد را از آن خارج کرده بودند)

بنابراین گزارش اختصاص خراسان ، با پایان یافتن اقاریر صریح متهم در بازسازی صحنه جنایت Crime ، مقام قضایی دستور بازداشت موقت وی را صادر کرد تا این پرونده جنایی دیگر مراحل قانونی خود را طی کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سیدخلیل سجادپور

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اولین عکس از قاتل شیطان صفت ندای 6 ساله در مشهد + عکس

مرگ مرموز قاتل یک زن در سلول زندان + عکس

زنی با چاقو شکم شوهر سابقش را در اتاق خواب درید + عکس

دردسر انتشار فیلم تنبیه کودکان اوتیسم در رشت

تیراندازی در یاسوج 5 نفر را راهی بیمارستان کرد

ارسطو ازدواج کرد / احمد مهرانفر خبر ازدواجش با مونا فائض پور را داد + عکس

قتل مربی بدنسازی در ولنجک تهران +عکس

فیلم لحظاتی قبل از سقوط هواپیمای شخصی مدل زیبای اینستاگرامی + عکس

شلیک های مرگبار دو موتورسوار به خواننده مشهور+عکس

حادثه عجیبی که روز عروسی بر سر داماد آمد +عکس

نازنین ارتباط پنهانی با مرد همسایه را به شوهرش گفت / رازی که خون به پا کرد!

قتل و اقدام وحشیانه 8 مرد کثیف با بانوی مسلمان + عکس

شلیک پلیس تهران به دختر 19 ساله / شب گذشته رخ داد

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • بی نشان 1 0

    شعور که نبود همین میشه ، بجای ادعای مردانگی و ناموس پرستی حداقل اگه نمیخواستیش و بیزار شده بودی از کاراش طلاقش میدادی ، اگه بجای زنت ، خواهر خودت به فساد می افتاد اونو می کشتی ؟ بیک و فردین بازی مال زمان قدیم بود الان به فساد افتادن زن و مرد هزار تا دلیل میتونه داشته باشه ، آدم کشی چرا ؟؟؟ تازه اگه سزای اون قتل بود نباید به دست تو که پدر بچه های اون بودی اتفاق می افتاد ، تازه قانون هم تا چهار تا شاهد انجام عمل زنای زن شوهردار رو شهادت نده هیچ حکمی صادر نمیکنه چه برسه به گرفتن زندگی یک انسان .

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها