پرونده کدخبر: 372514 ارسال پرینت 12801

حوادث رکنا: رئیس کل دادگستری استان اصفهان در تشریح جزئیات قتل فجیع ۴ عضو یک خانواده در مبارکه اصفهان گفت: قاتل علت قتل را اختلافات خانوادگی و مسائل اخلاقی عنوان کرده است.

به گزارش گروه جنایی رکنا، احمد خسروی وفا رئیس کل دادگستری استان اصفهان در تشریح جزئیات قتل Murder فجیع ۴ عضو یک خانواده در مبارکه اصفهان گفت:قاتل The Murderer علت قتل را اختلافات خانوادگی و مسائل اخلاقی عنوان کرده است.
وی با تاکید براینکه این پرونده در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد، بیان کرد: متهم از اتباع خارجی است که در تاریخ ۲۰ فروردین ۴ نفر از اعضای یک خانواده شامل همسر، مادرزن، خواهرزن و برادر زن خود را به قتل رسانده است.
این مقام قضایی با اشاره به اینکه علت قتل اختلافات خانوادگی و مسائل اخلاقی بوده است، اضافه کرد: قاتل در کمتر از ۴۸ ساعت از زمان ارتکاب قتل دریکی از روستا‌های شهرستان کرمان با دستور نیابت قضایی دستگیر شد و به ۴ فقره قتل اعتراف کرده است.
خسروی وفا همچنین گفت: این پرونده در دادسرا در حال رسیدگی است و متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان Prison شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها