پرونده کدخبر: 371936 ارسال پرینت 1452

حوادث رکنا: 2 سارق موبایل قاپ در محدوده خیابان فدائیان اسلام زمین گیر شدند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ چنگیز ایدون، رئیس کلانتری 160 خزانه گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت Stealing گوشی تلفن همراه طی چند روز اخیر در سطح حوزه کلانتری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری قرار گرفت.
وی در ادامه گفت: با اقدامات تخصصی و گشت های انتظامی هدفمند ماموران هنگام گشت زنی در خیابان فدائیان اسلام، مشاهده کردند که سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت به یکی از عابران نزدیک و درحالی که وی در حال صحبت کردن با گوشی همراه بود، به سرعت گوی وی را قاپیده و از محل متواری گشتند.
ایدون افزود: ماموران با مشاهده وقوع جرم Crime و شناسایی متهمان، به سرعت به تعقیب آنان پرداخته و علی رغم اینکه سارقان در زمان دستگیری سعی می کردند با تهدید سلاح سرد، ماموران را از دستگیری خودشان منصرف کنند، ماموران کلانتری موفق شدند با استفاده از فنون رزمی و پلیسی هر دو سارق را دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.
این مقام انتظامی با بیان اعتراف سارقان به 6 فقره سرقت به همین شیوه، تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که یکی از سارقان به 15 سالزندان Prison محکوم شده است ولی اکنون وی متواری و تحت تعقیب است.
رئیس کلانتری 160 خزانه در خاتمه خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های مهمپلیس Police پایتخت برخورد قاطع با عاملان جرایم خشن به ویژه سرقت به عنف است و پلیس برای ایجاد امنیت عمومی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها