جوانی سپیده دم روز گذشته با حضور قضات اجرای احکام دادسرای عمومی وانقلاب و در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.

عصر بیست و نهم آبان سال 93 بود که «علی-ح» جوان 27 ساله معتاد، به فکر خرید مواد مخدر صنعتی برای مصرف شب افتاد. او سه ساعت قبل مواد مخدرش را مصرف کرده در تلاش بود تا هزینه خرید مواد مخدرش را تامین کند. این جوان بیکار که قبلا نیز به جرم Crime اعتیاد و حمل مواد مخدر زندانی Prisoner شده بود، باز هم تصمیم گرفت با ایجاد سر و صدا و کتک کاری، مادرش را وادار کند که پول خرید «شیشه» را بپردازد.
این گونه بود که جوان مذکور با حالتی خشمگین و عصبانی سراغ مادرش رفت و در حالی که وانمود می کرد به شدت خمار است با او درگیر شد و با فریادهای دلخراش از مادرش خواست تا پولی برای خرید «شیشه» به او بدهد! مادر میان سال که تا آن روز صورتش را با سیلی سرخ نگه داشته بود و نمی خواست همسایگان متوجه ماجرا شوند، مبلغ 30 هزار تومان تهیه کرد و به پسرش داد اما جوان معتاد، او را به باد کتک گرفت و گفت: این پول فقط کرایه خودرو می شود تا نزد قاچاق Contraband فروش بروم!
مادر نگران که همه راه ها را به روی خودش بسته می دید با التماس از فرزند 27 ساله اش خواست آرام باشد و آبروریزی نکند! تا او مبلغ دیگری را از همسایگانش قرض بگیرد!
 در همین گیر و دار بود که پدر متوجه التماس های همسرش شد و از اتاق بیرون آمد. او که نمی توانست این همه توهین و فحاشی به همسرش را تحمل کند، سیلی آرامی به گوش پسرش نواخت و گفت: این سر و صداها چیست که به راه انداخته ای؟
اما جوان شیشه ای دیگر اجازه نداد تا سخن پدرش ادامه یابد. او تمام قدرتش را در دستانش جمع کرد و پدر 58 ساله اش را به شدت هل داد. وقتی پدر، روی زمین افتاد ناگهان لگد محکمی به شکم او کوبید سپس دوان دوان به داخل اتاق رفت. لحظاتی بعد جوان شیشه ای در حالی که چماقی را در دست می فشرد، بیرون آمد و ضربه هولناکی بر پیکر پدری فرود آورد که نقش بر زمین شده بود!
مرد 58 ساله دیگر حرکتی نمی کرد که اعضای خانواده نگران و هراسان به سوی او شتافتند و با ریختن آب روی صورت، وی را به هوش آوردند و به داخل اتاق بردند!

آن شب مرد مجروح، از درد به خود می پیچید و تاب تحمل ضربه چماق پسرش را نداشت تا این که صبح روز بعد حال وی، رو به وخامت گذاشت و اهالی منزل او را در بیمارستان بستری کردند ولی حال مرد 58 ساله بهتر نشد و او پس از چندین ساعت جدال با مرگ، قربانی ضربات پسر شیشه ای اش شد و جان خود را از دست داد. با مرگ این مرد در مرکز درمانی و اعلام شکایت همسر وی، بلافاصله تحقیقات قضایی از سوی بازپرس سیدجواد حسینی (بازپرس ویژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه) آغاز شد.
بنا به نظر پزشکان معالج، مرد مذکور به دلیل اصابت جسم سخت و پارگی روده جان باخته بود، بنابراین به دستور مقام قضایی، ماموران انتظامی به روستای جیم آباد (محل وقوع جنایت) عزیمت کردند و موفق شدند پسر مقتول را به اتهام قتل عمد دستگیر کنند.
 این جوان معتاد Addicted وقتی در برابر قاضی Judge ویژه قتل عمد قرار گرفت به صراحت ارتکاب جنایت Crime را پذیرفت و گفت: از مدتی قبل که از زندان آزاد شده بودم، بیکار بودم و پولی برای تامین هزینه های اعتیادم نداشتم.
آن روز ساعت 4 بعدازظهر بود که مواد مخدرم را مصرف کردم و چون پولی برای خرید دوباره نداشتم با مادرم درگیر شدم که در این هنگام پدرم دخالت کرد من هم او را با لگد و چماق زدم!!
این جوان 27 ساله که مدعی بود گاهی کریستال نیز مصرف می کند، ادامه داد: لحظه ای که با پدرم درگیر شدم از هوشیاری کامل برخوردار بودم.
بنابراین گزارش، پس از اعترافات صریح متهم، او صحنه جنایت را نیز در حضور قاضی ویژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه Incident بازسازی کرد و بدین ترتیب این پرونده جنایی با صدور کیفرخواست در دادسرای مشهد به شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و این گونه پسر «پدرکش» پای میز محاکمه ایستاد.
او در همه مراحل دادرسی به صراحت ارتکاب قتل پدرش را پذیرفت تا این که قضات شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی با توجه به اقاریر متهم محتویات پرونده و اسناد و مدارک انکارناپذیر، رای به قصاص نفس وی دادند.
 این رای که با اعتراض متهم و وکیل وی روبه رو شده بود در شعبه 41 دیوان عالی کشور مورد بررسی دقیق تر قرار گرفت اما قضات دیوان عالی نیز با توجه به درخواست اولیای دم و همچنین مدارک مستند موجود در پرونده، رای صادر شده از سوی دادگاه را مطابق موازین شرعی و قانونی تشخیص دادند و آن را تایید کردند.
 این گونه بود که با فراهم شدن مقدمات اجرای حکم در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، اولیای دم - مادر و بقیه اعضای خانواده - نیز بر قصاص معتاد شیشه ای اصرار کردند تا این که سپیده دم روز گذشته، این جوان 30 ساله، در حضور قضات باتجربه اجرای احکام دادسرای مشهد و دیگر مسئولان ذی ربط، پای چوبه دار رفت و به مجازات رسید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سید خلیل سجادپور

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

ردپای یک دختر در پرونده پزشک تبریزی / علیرضا با همکلاسی زنش ارتباط داشت! + عکس

عامل قتل عام در آموزشگاه رانندگی 500 میلیون تومان داد و اعدام نشد + عکس

ارتباط شیطانی زن دوم مرد سه زنه با دوست شوهرش / فرشید دختر جوانی را به خانه می آورد + عکس

زن شیشه ای که در خیابان ها برهنه می گشت پس از 6 سال از رفتن به زیر زمین کاوه گفت و ..! + عکس

در خانه دوربین کار گذاشتم و با شرمساری دیدم استاد دانشگاه با زنم ارتباط شیطانی دارد! / دادگاه تهران حکم رجم داد ولی ..!

قاتل قبل از محاکمه در دادگاه تهران به خاطر ایدز در زندان جان سپرد + عکس

دخترم به خاطر درخواست ارتباط شیطانی دوست اینترنتی خوکشی کرد! پلیس کرمان پسر جوان را دستگیر کرد

فوری / شلیک مرگبار یک اغتشاشگر به 4 مامور پلیس / یکی از ماموران شهید شد

4 ماه عروسی کرده بودیم، سر زده به محل کار زنم رفتم و او را با همکار مردش در شرایط بدی دیدم و ..!

فیلم لحظه ضربه مرگبار و شدید در دعوای خیابانی چند مرد جوان + عکس

توضیحاتی درباره منشا پیام‎های سایبری درباره اغتشاشات از زبان شمخانی

شهادت یک مامور نیروی انتظامی در نجف آباد

ماجرای شنود تلفن یکی از لیدر‌های آشوب گر / فردا شب هم به خیابان ها بیاید پول دو روز را بگیرید!

 

آیا این خبر مفید بود؟