کدخبر: 317739 185825

رکنا: اهورا پسربچه ۲ساله گیلانی، قربانی هوس ناپدری شیطان صفت شد و سرانجام به قتل رسید .

پدر اهورا نمی خواست پسر را دفن کنند! / آخرین اعتراف قاتل + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 2.51M | مدت زمان ویدیو: 00:00:24

اهورا

به گزارش خبرنگار رکنا، پدر اهورا به علت شدت مصیبت وارده  هنگام خاکسپاری مانع از دفن کودک دلبندش می شد و ...

جنایت تلخ

هنوزمدت زیادی از ماجرای قتل Murder هولناک چند کودک به نام‌های «بنیتا»،«آتنا»، «ابوالفضل» و «ملیکا» نگذشته که این بار شهر رشت، طی دوروز گذشته عزادار پسر بچه‌ای است که قربانی خشم یک مرد متجاوز Rapist شده است.

دراین واقعه هولناک که دریکی ازمحله‌های این شهر رخ داد کودکی به نام «اهورا» پس ازشکنجه‌های وحشیانه، تجاوز Rape و ضرب و شتم شدید، سرانجام با‌وجود تلاش‌های تیم درمانی، در آغوش مرگ آرام گرفت. روز شنبه ۲۲مهر صدای فریاد‌های نحیف کودک معصوم از خانه‌ای دریکی ازمحله‌های رشت به گوش همسایه‌ها رسید. آنها که بشدت نگران شده بودند شتابان خود را مقابل خانه مورد نظررساندند ،اما تلاش برای بازکردن در خانه بی‌فایده ماند.به همین خاطرمردم نگران با پلیس Police ۱۱۰ تماس گرفته و کمک فوری خواستند.

مأموران پس از رسیدن به خانه مورد نظر، وقتی با دربسته روبه‌روشدند و ازهمسایه‌ها شنیدند که درخانه اتفاق هولناکی رخ داده است، ازطریق حیاط وارد خانه شده و به محض ورود به داخل ساختمان با پیکر خون آلود و عریان «اهورا» کوچولو روی زمین روبه‌روشدند.این درحالی بود که قاتل بی‌تفاوت روی مبل نشسته بود.

بلافاصله هماهنگی لازم برای انتقال کودک معصوم به بیمارستان« پورسینا» رشت صورت گرفت و تلاش تیم درمانی برای نجات پسرکوچولو آغازشد.ازطرف دیگربا اعلام موضوع به بازپرس کشیک دادسرا، متهم پرونده کودک آزاری دستگیر و راهی کلانتری شد،اما صبح دوشنبه 24 مهر، از بیمارستان خبر رسید پسرکوچولو بر اثر شدت جراحت‌های وارده جان باخته است.

عصریکشنبه ۲۳ مهر متهم بازداشت شد و درحضورکارآگاهان پلیس شهر رشت اعتراف کرد که پسرخوانده‌اش را مورد آزار و اذیت قرار داده و زمانی که کودک از درد و خونریزی زیاد گریه می‌کرده چند بار سر«اهورا» را به دیوار کوبیده و...

پیکر کودک جان باخته نیزبرای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت تا علت اصلی مرگ روشن شود. بررسی‌های مقدماتی پزشکی قانونی هم نشان داد پسرکوچولو بشدت مورد تجاوز قرارگرفته است. همچنین روی بدن وصورتش آثار کبودی شدید به چشم می خورد، ضمن اینکه دنده‌های پسرکوچولوهم شکسته و گوش‌های او وحشیانه پیچانده شده بود.

قاتل فرزندم را قصاص کنید

مادر اهورا به شایعات منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد و گفت: قصاص قاتل The Murderer اهورا را می‌خواهم.

او گفت: به‌ دلیل برخی مشکلات از همسر اولم جدا شدم و با مجتبی آشنا شدم. زمانی که کارکنان بیمارستان دلیل مرگ پسرم را تجاوز اعلام کردند شوکه شدم،چرا که رفتار مجتبی با اهورا بسیار خوب بود و به هیچ عنوان باورم نمی‌شود که او این کار را کرده باشد.

اهورا هم به او علاقه زیادی داشت و او را بابا صدا می‌کرد. هر وقت هم که مجتبی می‌خواست از خانه بیرون برود می‌خواست با او برود. زمانی هم که این اتفاق افتاد من در خانه نبودم ،چون از ساعت ۹ صبح سر کار می‌رفتم و موقع ناهار به خانه می‌آمدم. روز حادثه Incident هم ساعت ۲ بعد از ظهر به خانه آمدم، اهورا خواب و بیدار بود. تلاش کردم به او غذا بدهم اما نخورد و دوباره خوابید و من هم سر کار رفتم. با این حال از مجتبی خواستم که وقتی اهورا بیدار شد به او غذا بدهد. زمانی که به محل کارم رفتم، مجتبی پیام فرستاد و بعد از حدود ۴۰ دقیقه به من زنگ زد و گفت که اهورا غش کرده و با کمک همسایه‌ها او را به بیمارستان رازی برده است. من هم سریع خود را به بیمارستان رساندم. من داستان آن روز را تنها از زبان همسرم شنیدم.

از او خواستم حقیقت را بگوید و اگر اتفاقی افتاده به من توضیح دهد، حتی در بیمارستان وقتی از همسرم پرسیدند که تجاوز به اهورا کار او بوده، همه چیزرا انکار کرد. من هم باورم نمی‌شد کار او باشد چون تا آخرین لحظه با گریه و زاری انکار می‌کرد. او همیشه به اهورا عشق می‌ورزید و هرگز باورم نمی شود که با فرزندم چنین رفتاری کند. قفسه سینه اهورا شکسته بود و همسرم این شکستگی را ناشی از تنفس مصنوعی که همسایه‌مان هنگام نجات اهــــورا در مسیر بیمارستان به فرزندم داده بود، عنوان می‌کرد تا من را توجیه کند.

پدراهورا چه گفت؟

پدرپسرکوچولو نیزدراین باره گفت: وقتی این خبر را به من دادند در گیلان نبودم. ساعت پنج و نیم به بیمارستان رسیدم که متوجه شدم خیلی از کارکنان بیمارستان ناراحت هستند. وقتی با پزشک متخصص صحبت کردم گفتند که بچه از لحاظ ریوی نابود شده و ضربه مغزی شده و ضریب هوشی‌اش هم 6 درصد است. دکترهای بیمارستان همانجا تشخیص دادند که پسرم مورد آزار جنسی قرارگرفته است.ولی همسرسابقم همه چیز را انکار می‌کرد.

قبل از تماس بیمارستان، مدیرساختمانی که همسرسابقم و شوهرش درآنجا زندگی می‌کردند به من زنگ زد.من خیلی نمی‌خواهم مسائل را باز کنم. ولی کارهایی در آن ساختمان کردند که در‌ شأن و شخصیت ساکنان مجتمع نبود.اهالی آنجا با من در ارتباط هستند و حاضرند شهادت دهند که چه اتفاقاتی افتاده است. مدیرمجتمع یک هفته قبل به محل کارم آمد و گفت که صدای ناله‌های«اهورا» را می‌شنوند. این مسائل قبلاً اتفاق افتاده است و قابل توجیه نیست. همسرسابقم دو ماه بچه را به من نشان نمی‌داد فقط به این بهانه که من نفقه نمی‌دادم.

مدیر ساختمان یک هفته قبل ازکشته شدن پسرم به من گفت آدم‌های زیادی به مجتمع می‌آیند و بوی مواد مخدر Drugs و تریاک و شیشه در ساختمان می‌پیچد. من این مسائل را به پدرو مادرهمسرسابقم گفتم که چنین اتفاقی می‌افتد و جلوی این کار را بگیرید. ولی آنها می‌گفتند:«به ما مربوط نیست و ما نمی‌توانیم جلوی آنها را بگیریم.»

با این حال شکایتنامه خودم را درباره عدم صلاحیت مادرفرزندم در اختیار قاضی Judge قرار داده بودم. چون طبق قانون Law بچه تا هفت سالگی باید در کنار مادرش باشد و سیر اداری این شکایت هم در حال انجام بود.

پدر اهورا در ادامه گفت: وقتی همسایه‌ها وارد اتاق شدند دیده بودند که پسرم روی زمین افتاده و خونریزی شدید دارد. یکی از همسایه‌ها که اطلاعات پزشکی داشت دیده که بچه نفس نمی‌کشد. آنها بچه را گرفتند و شستند و به بیمارستان رازی رساندند. ولی بیمارستان رازی قبول نکرد و به بیمارستان پورسینا فرستادند. جالب است قاتل پسرم در بیمارستان خودش را جای من جازده و گفته پدر بچه است. آن طورهم که شنیدم گفته بچه داخل دستشویی یا حمام افتاده است.پدر اهورا در ادامه با مقصر دانستن همسرسابقش درمرگ فرزندشان گفت: من این موضوع را بزودی اعلام می‌کنم که چرا این خانم پای خودش را از این ماجرا کنار کشیده چون خودش را نمی‌خواهد به‌عنوان شریک جرم Crime معرفی کند. من از ایشان شکایت کردم چون خودش مقصراست که این اتفاق افتاده است. قاتل فرزندم گفته که خودش دختر دو ساله دارد و هرگز چنین کاری نمی‌کند. جالب است که پزشکی قانونی اصرار بر آزار جنسی داشت ولی همسرسابقم اصرار می‌کرد که شوهرش این کارها را نکرده است. اما تمام حقایق روشن شده و بقیه ماجراها هم مشخص خواهد شد. ضمن اینکه من به هیچ عنوان از خون جگرگوشه‌ام نمی‌گذرم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط با قتل اهورا را بخوانید:

اعتراف تلخ سمیرا 16 ساله در پرونده جسد سوخته پسر جوان

قاتل اهورا 20 روز دیگر اعدام می شود

گفت وگوی تصویری با پدر و مادر اهورا پس از مرگ فرزندشان / مادر اهورا از روزی که قاتل به خانه او آمد گفت + فیلم

همسایه ها در قتلگاه اهورا ی 2 ساله را شکستند + فیلم

فیلم گفت وگو با قاتل اهورا پسر 2 ساله رشتی+ فیلم و عکس

دادستان رشت: پزشکی قانونی آزار اهورا 2 ساله توسط قاتل را تائید نکرد! + فیلم تجمع مردم و صحبت های دادستان

اهورا خوابید؛ بدون لالایی و قصه/ محاکمه یک «مادر» در سینه‌ی قبرستان +فیلم و عکس

پدر اهورا نمی خواست پسر را دفن کنند! / آخرین اعتراف قاتل + فیلم و عکس

قاتل اهورا دختری به سن کودک بیگناه دارد / این دختر با مادرش زندگی می کند + عکس

وداع تلخ پدر اهورا 2 ساله / لالایی های سوزناک پدر سرخاک پسرک+ فیلم

رشت به سوگ نشست / آغاز مراسم تشییع اهورا در خمام بدون حضور همسر قاتل+ فیلم و تصاویر

آزار شوم اهورا 2 ساله توسط دوست پسر مادرش در گیلان تایید شد + جزییات و علت دقیق مرگ

گفت وگوی تلخ با مادر اهورای 2 ساله رشتی / قاتل کثیف باید قصاص شود+ فیلم

پدر اهورای 2 ساله : از همسر سابقم و دوست پسرش شیطان صفتش شکایت دارم + فیلم و عکس

تجاوز وحشیانه به کودک 2 ساله رشتی توسط دوست پسر مادرش + تصاویر

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اقدام عجیب دزد با لباس زنانه در خانه مرد پولدار در زعفرانیه + عکس

این زن کوهنورد در اسارت طالبان 3 بار باردار شد و!!! / شوهر این زن هم گروگان بود + عکس

تفاوت های مهم عقد موقت با دائم برای زنان

دختر 27 ساله ایرانی وزیر علوم شد! + عکس

بخشش قاتل، به شرط گذشت از طلب 280 میلیونی

آخرین وضعیت پدربزرگ اهورا بعد از حادثه دیشب + عکس

مادر قیصر مامور پلیس آبادان را گاز گرفت !

با آزاده تفاهم نداشتم ولی 18 سال دوست بودیم! / گفتگو با قاتل بی رحمی که دختر جوان را مُثله کرد +عکس و فیلم

2 قاتل پس از 13 سال کابوس اعدام آزاد شدند

دختر 7 ساله دزد طلافروشی های استان فارس بود / دوربین همه چیز را ثبت کرد + عکس

توضیح پلیس در مورد آتش زدن خودرو در اهواز + فیلم آتش زدن خودرو توسط راننده

لحظه دردناک زیر گرفتن پدر و پسر توسط اتوبوس + فیلم

فوری / ترکیدن 2 لاستیک هواپیمای مسافربری هنگام فرود در تبریز + عکس

ماشین‌های لوکس بدهکاران در دبی رها می‌شوند! +عکس

۶ ماه حبس برای داریوش خواننده معروف

8 سال با شاهرخ دوست بودم تا اینکه ازدواج کردیم ولی کاش دوست می ماندیم!

نقشه 2 عروس و خواهر شوهرشان برای فروشنده های لباس زنانه

تجاوز دانیال به سعیده و سارا دوست های صمیمی دوست دخترش در برابر دوربین

مردی خودروی خود را مقابل پلیس اهواز آتش زد + فیلم

یک زن راننده اتوبوس مسافربری برون شهری در گناباد شد

اعتراف هولناک دکتر شیطان پرست به آزار وحشیانه 137 زن و ختر جوان+عکس

غرق شدن جوان ۱۹ ساله در استخر دانشگاه آزاد

دختر 12 روزه در سطل زباله روستا رها شد + عکس

شوهرم می خواهد بچه ام را بفروشد!

14 ساله بودم که زن دوم مرد 50 ساله زشت شدم تا اینکه!!!

نگار جواهریان عزادار شد + عکس

دختر همسایه را مخفیانه عقد کردم و حالا!!!

گفتگو با جوانی که پیرزن تهرانی تجاوز کرد  + فیلم و عکس

آیا این خبر مفید بود؟

اهورا

به گزارش خبرنگار رکنا، پدر اهورا به علت شدت مصیبت وارده  هنگام خاکسپاری مانع از دفن کودک دلبندش می شد و ...

جنایت تلخ

هنوزمدت زیادی از ماجرای قتل Murder هولناک چند کودک به نام‌های «بنیتا»،«آتنا»، «ابوالفضل» و «ملیکا» نگذشته که این بار شهر رشت، طی دوروز گذشته عزادار پسر بچه‌ای است که قربانی خشم یک مرد متجاوز Rapist شده است.

دراین واقعه هولناک که دریکی ازمحله‌های این شهر رخ داد کودکی به نام «اهورا» پس ازشکنجه‌های وحشیانه، تجاوز Rape و ضرب و شتم شدید، سرانجام با‌وجود تلاش‌های تیم درمانی، در آغوش مرگ آرام گرفت. روز شنبه ۲۲مهر صدای فریاد‌های نحیف کودک معصوم از خانه‌ای دریکی ازمحله‌های رشت به گوش همسایه‌ها رسید. آنها که بشدت نگران شده بودند شتابان خود را مقابل خانه مورد نظررساندند ،اما تلاش برای بازکردن در خانه بی‌فایده ماند.به همین خاطرمردم نگران با پلیس Police ۱۱۰ تماس گرفته و کمک فوری خواستند.

مأموران پس از رسیدن به خانه مورد نظر، وقتی با دربسته روبه‌روشدند و ازهمسایه‌ها شنیدند که درخانه اتفاق هولناکی رخ داده است، ازطریق حیاط وارد خانه شده و به محض ورود به داخل ساختمان با پیکر خون آلود و عریان «اهورا» کوچولو روی زمین روبه‌روشدند.این درحالی بود که قاتل بی‌تفاوت روی مبل نشسته بود.

بلافاصله هماهنگی لازم برای انتقال کودک معصوم به بیمارستان« پورسینا» رشت صورت گرفت و تلاش تیم درمانی برای نجات پسرکوچولو آغازشد.ازطرف دیگربا اعلام موضوع به بازپرس کشیک دادسرا، متهم پرونده کودک آزاری دستگیر و راهی کلانتری شد،اما صبح دوشنبه 24 مهر، از بیمارستان خبر رسید پسرکوچولو بر اثر شدت جراحت‌های وارده جان باخته است.

عصریکشنبه ۲۳ مهر متهم بازداشت شد و درحضورکارآگاهان پلیس شهر رشت اعتراف کرد که پسرخوانده‌اش را مورد آزار و اذیت قرار داده و زمانی که کودک از درد و خونریزی زیاد گریه می‌کرده چند بار سر«اهورا» را به دیوار کوبیده و...

پیکر کودک جان باخته نیزبرای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت تا علت اصلی مرگ روشن شود. بررسی‌های مقدماتی پزشکی قانونی هم نشان داد پسرکوچولو بشدت مورد تجاوز قرارگرفته است. همچنین روی بدن وصورتش آثار کبودی شدید به چشم می خورد، ضمن اینکه دنده‌های پسرکوچولوهم شکسته و گوش‌های او وحشیانه پیچانده شده بود.

قاتل فرزندم را قصاص کنید

مادر اهورا به شایعات منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد و گفت: قصاص قاتل The Murderer اهورا را می‌خواهم.

او گفت: به‌ دلیل برخی مشکلات از همسر اولم جدا شدم و با مجتبی آشنا شدم. زمانی که کارکنان بیمارستان دلیل مرگ پسرم را تجاوز اعلام کردند شوکه شدم،چرا که رفتار مجتبی با اهورا بسیار خوب بود و به هیچ عنوان باورم نمی‌شود که او این کار را کرده باشد.

اهورا هم به او علاقه زیادی داشت و او را بابا صدا می‌کرد. هر وقت هم که مجتبی می‌خواست از خانه بیرون برود می‌خواست با او برود. زمانی هم که این اتفاق افتاد من در خانه نبودم ،چون از ساعت ۹ صبح سر کار می‌رفتم و موقع ناهار به خانه می‌آمدم. روز حادثه Incident هم ساعت ۲ بعد از ظهر به خانه آمدم، اهورا خواب و بیدار بود. تلاش کردم به او غذا بدهم اما نخورد و دوباره خوابید و من هم سر کار رفتم. با این حال از مجتبی خواستم که وقتی اهورا بیدار شد به او غذا بدهد. زمانی که به محل کارم رفتم، مجتبی پیام فرستاد و بعد از حدود ۴۰ دقیقه به من زنگ زد و گفت که اهورا غش کرده و با کمک همسایه‌ها او را به بیمارستان رازی برده است. من هم سریع خود را به بیمارستان رساندم. من داستان آن روز را تنها از زبان همسرم شنیدم.

از او خواستم حقیقت را بگوید و اگر اتفاقی افتاده به من توضیح دهد، حتی در بیمارستان وقتی از همسرم پرسیدند که تجاوز به اهورا کار او بوده، همه چیزرا انکار کرد. من هم باورم نمی‌شد کار او باشد چون تا آخرین لحظه با گریه و زاری انکار می‌کرد. او همیشه به اهورا عشق می‌ورزید و هرگز باورم نمی شود که با فرزندم چنین رفتاری کند. قفسه سینه اهورا شکسته بود و همسرم این شکستگی را ناشی از تنفس مصنوعی که همسایه‌مان هنگام نجات اهــــورا در مسیر بیمارستان به فرزندم داده بود، عنوان می‌کرد تا من را توجیه کند.

پدراهورا چه گفت؟

پدرپسرکوچولو نیزدراین باره گفت: وقتی این خبر را به من دادند در گیلان نبودم. ساعت پنج و نیم به بیمارستان رسیدم که متوجه شدم خیلی از کارکنان بیمارستان ناراحت هستند. وقتی با پزشک متخصص صحبت کردم گفتند که بچه از لحاظ ریوی نابود شده و ضربه مغزی شده و ضریب هوشی‌اش هم 6 درصد است. دکترهای بیمارستان همانجا تشخیص دادند که پسرم مورد آزار جنسی قرارگرفته است.ولی همسرسابقم همه چیز را انکار می‌کرد.

قبل از تماس بیمارستان، مدیرساختمانی که همسرسابقم و شوهرش درآنجا زندگی می‌کردند به من زنگ زد.من خیلی نمی‌خواهم مسائل را باز کنم. ولی کارهایی در آن ساختمان کردند که در‌ شأن و شخصیت ساکنان مجتمع نبود.اهالی آنجا با من در ارتباط هستند و حاضرند شهادت دهند که چه اتفاقاتی افتاده است. مدیرمجتمع یک هفته قبل به محل کارم آمد و گفت که صدای ناله‌های«اهورا» را می‌شنوند. این مسائل قبلاً اتفاق افتاده است و قابل توجیه نیست. همسرسابقم دو ماه بچه را به من نشان نمی‌داد فقط به این بهانه که من نفقه نمی‌دادم.

مدیر ساختمان یک هفته قبل ازکشته شدن پسرم به من گفت آدم‌های زیادی به مجتمع می‌آیند و بوی مواد مخدر Drugs و تریاک و شیشه در ساختمان می‌پیچد. من این مسائل را به پدرو مادرهمسرسابقم گفتم که چنین اتفاقی می‌افتد و جلوی این کار را بگیرید. ولی آنها می‌گفتند:«به ما مربوط نیست و ما نمی‌توانیم جلوی آنها را بگیریم.»

با این حال شکایتنامه خودم را درباره عدم صلاحیت مادرفرزندم در اختیار قاضی Judge قرار داده بودم. چون طبق قانون Law بچه تا هفت سالگی باید در کنار مادرش باشد و سیر اداری این شکایت هم در حال انجام بود.

پدر اهورا در ادامه گفت: وقتی همسایه‌ها وارد اتاق شدند دیده بودند که پسرم روی زمین افتاده و خونریزی شدید دارد. یکی از همسایه‌ها که اطلاعات پزشکی داشت دیده که بچه نفس نمی‌کشد. آنها بچه را گرفتند و شستند و به بیمارستان رازی رساندند. ولی بیمارستان رازی قبول نکرد و به بیمارستان پورسینا فرستادند. جالب است قاتل پسرم در بیمارستان خودش را جای من جازده و گفته پدر بچه است. آن طورهم که شنیدم گفته بچه داخل دستشویی یا حمام افتاده است.پدر اهورا در ادامه با مقصر دانستن همسرسابقش درمرگ فرزندشان گفت: من این موضوع را بزودی اعلام می‌کنم که چرا این خانم پای خودش را از این ماجرا کنار کشیده چون خودش را نمی‌خواهد به‌عنوان شریک جرم Crime معرفی کند. من از ایشان شکایت کردم چون خودش مقصراست که این اتفاق افتاده است. قاتل فرزندم گفته که خودش دختر دو ساله دارد و هرگز چنین کاری نمی‌کند. جالب است که پزشکی قانونی اصرار بر آزار جنسی داشت ولی همسرسابقم اصرار می‌کرد که شوهرش این کارها را نکرده است. اما تمام حقایق روشن شده و بقیه ماجراها هم مشخص خواهد شد. ضمن اینکه من به هیچ عنوان از خون جگرگوشه‌ام نمی‌گذرم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط با قتل اهورا را بخوانید:

اعتراف تلخ سمیرا 16 ساله در پرونده جسد سوخته پسر جوان

قاتل اهورا 20 روز دیگر اعدام می شود

گفت وگوی تصویری با پدر و مادر اهورا پس از مرگ فرزندشان / مادر اهورا از روزی که قاتل به خانه او آمد گفت + فیلم

همسایه ها در قتلگاه اهورا ی 2 ساله را شکستند + فیلم

فیلم گفت وگو با قاتل اهورا پسر 2 ساله رشتی+ فیلم و عکس

دادستان رشت: پزشکی قانونی آزار اهورا 2 ساله توسط قاتل را تائید نکرد! + فیلم تجمع مردم و صحبت های دادستان

اهورا خوابید؛ بدون لالایی و قصه/ محاکمه یک «مادر» در سینه‌ی قبرستان +فیلم و عکس

پدر اهورا نمی خواست پسر را دفن کنند! / آخرین اعتراف قاتل + فیلم و عکس

قاتل اهورا دختری به سن کودک بیگناه دارد / این دختر با مادرش زندگی می کند + عکس

وداع تلخ پدر اهورا 2 ساله / لالایی های سوزناک پدر سرخاک پسرک+ فیلم

رشت به سوگ نشست / آغاز مراسم تشییع اهورا در خمام بدون حضور همسر قاتل+ فیلم و تصاویر

آزار شوم اهورا 2 ساله توسط دوست پسر مادرش در گیلان تایید شد + جزییات و علت دقیق مرگ

گفت وگوی تلخ با مادر اهورای 2 ساله رشتی / قاتل کثیف باید قصاص شود+ فیلم

پدر اهورای 2 ساله : از همسر سابقم و دوست پسرش شیطان صفتش شکایت دارم + فیلم و عکس

تجاوز وحشیانه به کودک 2 ساله رشتی توسط دوست پسر مادرش + تصاویر

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اقدام عجیب دزد با لباس زنانه در خانه مرد پولدار در زعفرانیه + عکس

این زن کوهنورد در اسارت طالبان 3 بار باردار شد و!!! / شوهر این زن هم گروگان بود + عکس

تفاوت های مهم عقد موقت با دائم برای زنان

دختر 27 ساله ایرانی وزیر علوم شد! + عکس

بخشش قاتل، به شرط گذشت از طلب 280 میلیونی

آخرین وضعیت پدربزرگ اهورا بعد از حادثه دیشب + عکس

مادر قیصر مامور پلیس آبادان را گاز گرفت !

با آزاده تفاهم نداشتم ولی 18 سال دوست بودیم! / گفتگو با قاتل بی رحمی که دختر جوان را مُثله کرد +عکس و فیلم

2 قاتل پس از 13 سال کابوس اعدام آزاد شدند

دختر 7 ساله دزد طلافروشی های استان فارس بود / دوربین همه چیز را ثبت کرد + عکس

توضیح پلیس در مورد آتش زدن خودرو در اهواز + فیلم آتش زدن خودرو توسط راننده

لحظه دردناک زیر گرفتن پدر و پسر توسط اتوبوس + فیلم

فوری / ترکیدن 2 لاستیک هواپیمای مسافربری هنگام فرود در تبریز + عکس

ماشین‌های لوکس بدهکاران در دبی رها می‌شوند! +عکس

۶ ماه حبس برای داریوش خواننده معروف

8 سال با شاهرخ دوست بودم تا اینکه ازدواج کردیم ولی کاش دوست می ماندیم!

نقشه 2 عروس و خواهر شوهرشان برای فروشنده های لباس زنانه

تجاوز دانیال به سعیده و سارا دوست های صمیمی دوست دخترش در برابر دوربین

مردی خودروی خود را مقابل پلیس اهواز آتش زد + فیلم

یک زن راننده اتوبوس مسافربری برون شهری در گناباد شد

اعتراف هولناک دکتر شیطان پرست به آزار وحشیانه 137 زن و ختر جوان+عکس

غرق شدن جوان ۱۹ ساله در استخر دانشگاه آزاد

دختر 12 روزه در سطل زباله روستا رها شد + عکس

شوهرم می خواهد بچه ام را بفروشد!

14 ساله بودم که زن دوم مرد 50 ساله زشت شدم تا اینکه!!!

نگار جواهریان عزادار شد + عکس

دختر همسایه را مخفیانه عقد کردم و حالا!!!

گفتگو با جوانی که پیرزن تهرانی تجاوز کرد  + فیلم و عکس

امتیاز : 5 تعداد رای : 5


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

 • بی نام 23 0

  جامعه را از این دیوها پاکسازی کنید.

 • ناشناس 9 0

  یا خدا داغون شدم

 • اخی 7 0

  اولا شوهرش نبوده !!!دوست پسر مادر بوده
  حالا مادرش بد بابای واقعی اگه تووو زندگی خودتون یک کم کوتاه اومده بودین بفکر بچه طفل معصوم هم بودین این اتفاقا نمیفتاد من خودم مادرم و هزاران مشکل خانوادگی دارم ولی بخاطر پسرم تحمل میکنم .تازشم چرا مردا و زنان امروزی فک میکنن جدا شن شوهر یا زن بهتری گیرشون مییاد!!!!!!!!

 • رضا 8 0

  جگر گوشه؟؟!کلا این موجودات لیاقت پدر و مادر بودن رو ندارن ، بعد از بدبخت کردن بچه ها و یا مرگ دلخراش اونها یهو یادشون میوفته بچه دارن و جگر گوشه، در تمام تجاوز ها و قتل ها همه پدر و مادر ها به طور صد در صد مقصرند، و بعد جنایت اشک تمساح میریزند.

 • vahid 2 4

  تجاوز نبوده و پزشکی قانونی تایید کرده که تجاوز صورت نگرفته ولی کودک آزاری تایید شده که شامل سوختگی و کوباندن سر به دیوار این رو خود دادستان رشت گفت

 • سید رؤف حسینی 2 0

  خدا لعنت بکنه این شیطان دلم برای این پسر کچلو خیلی سوخت

 • علی سوادکوه 1 0

  واقعا برای پدر واقعیش متاسفم مقصر اصلی اونه که باید مجازات شه که بچه رو از خودش دور کرده اما اگه به قاتل بچه هم بگیم حیوان گناه میکنیم چون حیوان شرفش بیشتر از این جور ادمهاست

  • ناشناس 0 0

   حضانت فرزند تا 7سالگی با مادر است

 • زهرا 2 0

  خدا ازت نگذره خوک کثیف . حیوووون بیشررررف کثافتتتت
  آخه چطور دلت اومد بچه ای که بی دفاع و معصوم و پاکه و تازه از خواب بیدار شده این طور وحشیانه بهش تجاوز کنی و بعد با قساوت تمام طفل معصوم رو بکشی بیشرف نامررررد کثافت لجن مادرش هم بی عاطفگی کرد چرا میدیدی دست بچه ات رو با آتیش سیگار میسوزونه و هیچی نگفتی چرا نذاشتی پدرش دو ماه بچه رو ببینه و بفهمه با آتیش سیگار دستش رو رو سوزونده اون مردک کثیف .....آخی اهورای کوچولو راحت شدی از این زندگی پر درد و رنج و شکنجه گاه ... خدا لعنت کنه این خوک کثیف که حق زندگی رو ازت گرفت . دنیا جای قشنگی نیست . پیش خدا و فرشته ها آسوده و آرام و خوشحال هستی . داشتن تو لیاقت میخواست . جگرم برات سوخت وقتی دیدم با دهان باز و صورتی که نشان میداد با چه درد و رنجی این دنیا رو ترک کردی یقین دارم آن لحظه میخواستی بر هر چه زشتی و پلشتیه فریاد بزنی .. آسوده بخواب اهورا کوچولو...خدا خودش به فریاد کودکان بیگناه و مظلوم سرزمینمان برسد .

 • نرگس 2 0

  الهی بمیرن اون پدر و مادر ، اون اگه پدر بود بچه طفل معصوم رو با اون رذل بی همه چیز تنها نمیزاشت ، ای خدا دلم خون شد بخدا ،فرشته کوچولوی معصوم چطور نجات بخشی نداشته زیر دست و پای این حیوون پست،فکرش قلب ادمو از کار میندازه،ان شا الله ب سزای عملشون برسن،بخدا اعدام برای این موجودات حیوون صف کمه

 • ناشناس 1 0

  نظرمن اینه ک ناپدریش بایدسنگ ساربشه باید شکنجه سخت بشه که بفهمه طفل بیگناه راچطور شکنجه شدپدرسگ کثیف نامرد ای کاش حکم راب من میدادن زره زره بدنش راشکنجه میدادم اعدام کمه برای این خوک کثیف ...

 • اتنا 0 0

  این مرد اگه بارهاو بارها اعدام بشه کمشه اخه گناه بچه دوساله چیع که باید اینجوری مورد،اذیت کردن قرار بگیره خدا به حق پنج تن ازش نگذرع ایشالا قصاص شه که فک میکنم بازم کمشه

 • بی نام 0 0

  خداییش اصلا باورم نمیشه_اصلا نمیتونم تصور کنم - بنده خودم یک پسر مجرد 34 ساله بودم که با خانمی مطلقه 32 ساله که یک فرزند دختر 8 ساله داشت و پدرش در تصادف فوت کرده بود توسط خانواده آشنا شدیم و سپس ازدواج کردیم- باور کنید به تمام مقدسات قسم، از زمانی که من با این خانم ازدواج کردم تا الان که 5 سال می گذرد، یک بار نشده من احساس کنم این بچه خودم نیست و اونم همین احساس رو نسبت به من داره حتی امسال خودش تصمیم گرفته برام جشن تولد بگیره و تمام کارای اصلیشم کرده__از اون طرف تو خبر حوداث، به این مطلب میرسم که: تجاوز به کودک 3 ساله به زور و خون ریزی و سپس قتل کودک توسط ناپدری!!! اینجاست که وقتی این نوع اتفاق ها در جامعه رخ می دهد، متاسفانه ناپدری یک مفهوم بد، هیولا و قاتل را پیدا میکند که به طبع ، تر و خشک با هم می سوزند.

 • فاطمه 0 0

  سلام🖐 من هم تسلیت می گم به مادرایی که جیگر گوششونو از دست دادن 🖤🖤
  مخصوصا مادر اهورا 😢😭
  اولن وقتی تازه بامرده آشنا شده چرا بچشو با اون تنها می زاره 😲😲
  هر چند ۲ ماه بوده باهاش دوست بوده خوبه خودش دختر داره👧
  به حر حال کاریه که شده حالا اون مادره چقدر زحمت به دنیا آوردن بچه شو کشیده 🤰🤰
  با این اتفاق مادرو پدرا میفهمن نباید بچه یاکنار مادرش بمونه👩‍👦
  یا کنار پدرش بمونه👨‍👦
  بچه باید کنار هردو شن بزرگ بشه به این شکل👪👪👪
  پس بخاتر بچتون تحمل کنین❤❤
  تادیگااز این اتفاقای دل💔💔 جلوگیری بشه🙂🙂
  من یه مادر نیستم 💁‍♀️💁‍♀️یه بچه ۱۱ سالم👸👸👸👸👸👸👸

 • خیلی بی رحمن چجوری دلشون اومد 0 0

  بی رحمانه چجوری دلشون اومد

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها