آزادی عاملان قتل خونین 2 نفر در بازار میوه و تره بار تهران / حمزه با طناب کریم را خفه کرد + عکس

به گزارش رکنا، بامداد چهاردهم اسفند 83 مرد جوانی به نام اکبر که نگهبان میدان تره بار مرکزی تهران بود با کلانتری 152 خانی آباد تماس گرفت و از کشته شدن صاحب یکی از حجره های میدان تره بار و نگهبان انجا خبر داد. وقتی پلیس Police به میدان تره بار رفت با جنازه خونین عباس 80 ساله که صاحب یکی از حجره ها بود و کارگر 50 ساله وی به نام کریم روبه رو شد. پلیس به تحقیق از اکبر پرداخت. وی گفت: صبح در طبقه بالای میدان تره بار بودم که سر و صدا شندیم. وقتی به طبقه پایین رسیدم با جنازه های عباس و اکبر روبه رو شدم. اظهارات این مرد که نشان می داد به شدت ترسیده است شک پلیس را برانگیخت و وی بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت. اکبر لب به اعتراف گشود و گفت عاملان جنایت Crime دو نفر بودند که یکی از انها را می شناسد.

وی در تشریح ماجرا گفت: طبقه بالا بودم و تازه میدان تره بار را باز کرده بودیم که سر و صدا شنیدم. وقتی به طبقه پایین آمد پسر جوانی به نام مجید را دیدم. او از یک هفته قبل با چرخ دستی در میدان تره بار کار می کرد و 2سال قبل هم او را به عنوان کارگر در حجره عباس دیده بودم. او و دوستش به جان عباس و کریم افتادند. وقتی متوجه حضور من شدند دست و پایم را بستند و مرا تهدید به مرگ کردند. به انها التماس کردم به خانواده ام رحم کنند. انها هم قول گرفتند که به پلیس حرفی نزنم. دستآنها همه پول هایی را که در گاوصندوق حجره عباس بود دزدیند و رفتند.

به دنبال اظهارات شاهد جنایت پلیس رد مجید 19ساله را یافت و وی را بازداشت کرد. این پسر به قتل Murder اعتراف کرد و مخفیگاه حمزه را نیز لو داد. حمزه و مجید در سال 87 در شعبه 74 دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستاند. حمزه گفت: من و مجید نقشه سرقت Stealing از حجره را کشیده بودیم. من مقابل در کمین کردم و به محض اینکه عباس وارد حجره شد او را هل دادم. عباس دچار معلولیت بود و از پای مصنوعی استفاده می کرد. او روی زمین افتاد و بیهوش شد. وقتیکارگر او کریم متوجه ماجرا شد مجید با بیل به او حمله کردو ضربه ای به سرش زد. من هم با طناب او را خفه کردم. مجید نیز اظهارات همدستش را تایید کرد و گفت: من فقط در قتل کریم دست داشتم و ضربه ای به عباس نزدم.

درپایان آن جلسه هیات قضایی وارد شور شد و حمزه را به دوبار قصاص و مجید را به جرم Crime مشارکت در قتل کریم به یک بار قصاص محکوم کرد. حکم صادره در دیوان عالی کشور مهر تایید خورده بود که حمزه توانست با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کند. مجید اما 13 در زندان Prison ماند تا اینکه سرانجام وی نیز با پرداخت دیه 100 میلیونی توانست رضایت اولیای دم کریم را بگیرد. این متهم که حالا 32سال دارد دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران از جنبه عمومی جرم محاکمه شد. وی گفت: آن زمان 19 سال داشتم که نقشه سرقت از گاوصندوق حجره عباس را کشدیم. حمزه عباس را هل داد که موجب مرگ او شد. من فقط از ترسم چند ضربه با بیل به سر کریم زدم و حمزه او را خفه کرد. در مدت 13سالی که در زندان بودم خودم و خانواده ام عذاب زیادی کشیدند تا اینکه توانستند رضایت اولیای دم کریم را جلب کنند. حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند تا ازاد شوم.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و حکم به آزادی Freedom مجید صادر کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

سارا از 7 سالگی و ناخواسته مادر شد! / زندگی تلخ دختر کرمانی

عجیب‌ترین نوزادان دوقلویی که تاکنون دیده‌اید + فیلم و عکس

قتل عروس 100 روزه در اتاق خواب

راز تلخ خودکشی دختری با چشمان آبی

نقشه شیطانی سهیلا برای مرد تاجر

ماجرای لعن و نفرین یک زن خراسانی در شبکه های اجتماعی

دزدی که هرکاری دلش خواست با جسد یک مرده کرد + فیلم

گفت و گو با قاضی پرونده قتل فاطمه 5 ساله در فریمان / قاتل به قید وثیقه آزاد شده بود! + عکس

واژگون شدن خودروی لوکس در 3 ثانیه! + فیلم

این زن همسر پنهانی ۲ رییس جمهور بود! + عکس

سهیلا و پسر خاله اش را در اتاق خواب غافلگیر کردم

شوهرم را با رزیتا هنگام همخوابی در اتاق خواب دیدم / او شب عروسی مان هیزی کرده بود و ...

عکس داماد و عروسش که قربانی اسیدپاشی اصفهان بود / نصف صورت مرضیه سوخته بود

تازه داماد در کرج اعدام شد / عروس با مقتول قبل از ازدواج ارتباط شیطانی داشت

وقتی پدرم زندان بود دوستش به سراغم آمد و به من تجاوز کرد / این مرد در تهران دستگیر شد

زن برادرم با اردلان دوست شوهرش ارتباط داشت / 4 صبح در حالی که خواب بودندبه سراغشان رفتم + عکس

محکومیت مردی که به دختر بد حجاب در بیابان های تهران تجاوز کرد

بلایی که زن جوان بر سر نامزدش آورد + فیلم

آیا این خبر مفید بود؟