حجم ویدیو: 4.72M | مدت زمان ویدیو: 00:00:43

اعدام قاتل اتنا اصلانی

آتنا

لحظه ورود خانواده آتنا به محل اجرا حکم اعدام قاتل آتنا اصلانی

قرائت حکم در محل اعدام قاتل آتنا اصلانی

به گزارش گروه جنایی رکنا، مراسم اعدام execution قاتل آتنا اصلانی، اسماعیل رنگرز، شیطان Evil پارس آباد و قاتل The Murderer آتنا در محله باکری شهرستان پارس آباد ساعت 6 و نیم صبح با به دار آویخته شدن قاتل پایان یافت
در این مراسم جمع گسترده ای از اهالی این شهرستان برای دیدن صحنه اعدام شیطان پارس آباد حضور پیدا کردند.

آتنا

آتنا
سرتاسر محله باکری داربست کشی شده است و جمع گسترده ای از مردم در خیابان حضور داردند که خیلی ار آن ها ار شب گذشته راهی محل اعدام قاتل آتنا شده بودند.

آتنا
ماموران امنیتی محدوده اعدام قاتل آتنا را تحت نظر دارند و مراسم را مدیریت می کنند. هنوز خبری از اسماعیل رنگرز، شیطان پارس آباد نیست اما با این حال مردم شعار بیشرف بیشرف سر می دهند و برای دیدن لحظه اعدام ثانیه شماری می کنند.

آتنا

آتنا

از ساعت 4:30 سحرگاه امروز محله باکری پارس آباد مغان پذیرای جمع گسترده ای بود که برای مراسم اعدام قاتل آتنا آمده بودند. 17 دقیقه بعد خانواده آتنا اصلانی برای مشاهده لحظه مرگ قاتل آتنا، دختر دلبندشان به محل اجرای حکم آمدند.

آتنا

هنوز دقایقی از حضور خانواده آتنا در محل اجرای حکم نگذشته بود که شعار بی شرف بی شرف اعدام اعدام سکوت سحرگاه مغان را شکست.

خشم عمومی به حدی جریحه دار شد که مردم برای ورود به محوطه اعدام قاتل آتنا چند داربست را شکستند اما ماموران امنیتی مانع شدند.

در همین هنگام صدای اذان در فضا طنین انداز شد و بهنام پدر آتنا از همشهریان خود خواست تا نظم را برای اجرای حکم رعایت کنند.

آتنا

اکنون همه چیز آماده اجرای حکم بود، طناب دار به جرثقیلی که قرار بود جان شیطان پارس آباد را بگیرد آویخته شد و نفس ها برای اجرای حکم قاتل آتنا در سینه حبس شد.

ناگهان قسمتی از محوطه مراسم اعدام قاتل آتنا دچار آتش سوزی شد که احتمالا به دلیل شکسته شدن لوله گاز بود و با اقدام به موقع ماموران آتش نشانی برطرف شد.

عقربه ها ساعت 6 صبح را نشان می داد که شیطان پارس آباد هم به محل آمد. با هویدا شدن اسماعیل رنگرز بار دیگر فریادهای بی شرف بی شرف اعدام اعدام طنین انداز شد.

مامور امنیتی سیاه پوش که صورتش نیز پوشیده است اسماعیل را به سمت چوبه دار هدایت کرد و در همین هنگام اسماعیل برای آخرین بار در جمع خبرنگاران قرار گرفت.

خانواده اصلانی در حالی که در گوشه ای از محوطه ایستاده اند نظاره گر آخرین قدم هایی هستند که توسط قاتل دخترشان برداشته می شود. حکم با بلندگو در محوطه اعدام قرائت شد و طناب دور گردن رنگرز قرار گرفت. ترس از چشمانش جاری بود، ترس از خفه شدن به وسیله طناب اعدام مرگ را برایش دشوار کرده بود.

شاید فقط در آن لحظه توانست بفهمد زمانی که دستان خود را بر گلوی آتنای معصوم می فشرد دختر ایران چه دردی می کشیده است.

جرثقیل به سمت بالا حرکت کرد و فریادهای بی شرف بی شرف بار دیگر طنین انداز شد با این تفاوت که این بار به کف و سوت همراه شد.

آتنا

صدای کف و سوت و شادمانی از مرگ وی آخرین صدایی بود که اسماعیل رنگرز شنید، شیطان پارس آباد پیش از طلوع خورشید 29 شهریورماه در پارس آباد مغان به جرم قتل و تجاوز به دختربچه هفت ساله اعدام شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اعدام زن کثیف در زندان زنجان

قتل ناموسی در پیشوا

قاتل آتنا اصلانی اعدام شد + اولین فیلم و عکس / لحظه به لحظه اعدام در ملاعام

فیلم گفتگو با قاتل آتنا اصلانی لحظاتی قبل از اعدام+ فیلم و عکس

لحظه سر بریدن 2 داعشی به دست خودشان + فیلم 16+

فیلم و عکس لحظه اعدام قاتل آتنا اصلانی

بلایی که زن جوان بر سر نامزدش آورد + فیلم

زن شیرازی که 3 شوهرش را کشت / او همزمان در عقد 2 مرد بود!+ عکس

دستگیری مرد شیطان صفت از سوی خانم معلم فداکار در کرج+عکس

وقتی آزیتا نوشیدنی را به من داد هیچ چیز نفهمیدم تا اینکه در کلانتری به هوش آمدم!

شرط مادر برای بخشش قاتل دخترش بهاره +عکس

تیراندازی شبانه دردفتر وکالت / 2 مرد راهی بیمارستان شدند

قاتل بازار حضرتی تهران دستگیر شد + عکس

پدری پسر ۲ ساله خود را برای تفریح دفن کرد! + فیلم و عکس

تجاوز راننده تاکسی اینترنتی به زن جوان شیرازی در تهران + عکس

آدمخوار هنگام خوردن یک زن کشته شد + عکس

قاتل " خفر " تا دندان مسلح بود!

درخواست پلیس اردبیل از مردم برای اجرای اعدام قاتل آتنا اصلانی در ملاعام + فیلم و عکس

قتل آفرین 20 ساله پس از 6 ساعت تجاوز وحشیانه

 

آیا این خبر مفید بود؟