خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 300467 ارسال پرینت 579

رکنا: 3 مرد آبادانی در درگیری با مرد خرما فروش در مسیر خروجی شهر سناریوی مرگباری را رقم زدند.

به گزارش گروه جنایی رکنا، ساعت 11:18 دقیقه روز گذشته ماموران کلانتری 13 قدس آبادان در جریان درگیری چند مرد در میدان ثامن قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران برای تحقیقات ابتدایی در محل حاضر شدند.
ماموران با حضور در محل درگیری پی بردند که 3 مرد که تن از آنها با هم برادر هستند مرد خرما فروشی را که در جلوی دکه های آنها حضور داشت به باد کتک گرفته اند.
تیم پلیسی در این مرحله وارد عمل شده و پس از دستگیری 3 مرد جوان ، ناصر را که هدف ضربات چوب و سنگ های ترازو قرار گرفته بود به بیمارستان طالقانی منتقل کردند.
تلاش پزشکان برای نجات جان این مرد خرمافروش ادامه داشت اما وی به خاطر ضربات سنگین و خونریزی زیاد روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.
دو برادر که جمال و ناجی نام دارند همراه دوستشان جهاد در اعترافاتشان ادعا کردند که ناصر سووار بر خودروی وانت در جلوی دکه های آنها در مسیر خروجی شهر اقدام به فروش خرما کرد و جلوی دید مغازه هایمان را گرفته بود که به همین خاطر ابتدا به ناصر اعتراض کردیم اما بی فایده بود و با هم درگیر شدیم.
بنا به این گزارش، 3 متهم پرونده برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران پلیس Police آگاهی آبادان قرار گرفته اند.
گفتنی است خانواده مرد خرما فروش پس از اطلاع از این درگیری مرگبار اقدام به آتش افروزی یکی از دکه های متهان در میدان ثامن کرده اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها