خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 300410 ارسال پرینت 861

رکنا:مرد جوان که پس از قتل، جسد زن 30 ساله را در جاده نمین - فندقلو رها کرده بود دستگیر شد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، کارآگاهان پلیس عاملان قتل خانم 30 ساله که جسد وی روز دوشنبه هفته جاری در جاده نمین _ فندقلو کشف گردیده بود را دستگیر کردند.

 روز دوشنبه هفته جاری در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیس Police 110 مبنی بر وجود جسد خانمی در جاده نمین _ فندقلو ، بلافاصله فرمانده انتظامی شهرستان به همراه اکیپهای تخصصی پلیس ، دادستانی و بازپرس ویژه قتل Murder در محل حاضر و به بررسی ابعاد مختلف موضوع پرداختند.

در بررسیهای اولیه مشخص شد جسد متعلق به زن 30 ساله و بدون پوشش است. لذا با اثربرداری و انجام معاینات اولیه توسط پزشکی قانونی ، جسد جهت تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل و کارآگاهان پلیس با تشکیل پرونده مقدماتی ، به جستجوی سرنخها پرداختند.

در حین رسیدگی به پرونده ، مرد جوانی در تماس با پلس از ناپدید شدن  خواهر 30 ساله اش که اهل یکی از روستاهای نزدیک محل کشف جسد خبر داد.

با حضور این فرد در پلیس آگاهی و مشاهده تصاویر ، اعلام کرد جسد متعلق به خواهرش است که روز جمعه  دو  مرداد ماه از خانه خارج شده اما دیگر به خانه بازنگشته است که در این مرحله ماجرای ناپدید شدن خواهرش را به پلیس گزارش کرده است.

با تشخیص هویت جسد ، تحقیقات پزشکی قانونی و کارآگاهان پلیس در جهت تعیین علت تامه فوت و موشکافی ابعاد مختلف حادثه Incident آغاز شد تا اینکه کارآگاها با اقدامات فنی و پلیسی را آغاز کردند.

کارآگاهان تحقیقات ویژه خود را از اولیای دم آغاز و در پیگیری سرنخها دریافتند که دو روز قبل از کشف جسد، فردی ناشناس با استفاده از گوشی قربانی جنایت با خانه آنها تماس گرفته و ادعا کرده که دختر جوان همراه او در اردبیل است و قصد دارند تا با یکدیگر ازدواج کنند.

اولیای دم با تصور موضوع ازدواج، از اعلام فقدانی وی به مراجع انتظامی خودداری می کنند.

کارآگاهان با بررسی سرنخهای به دست آمده، خودروی سمند بژ رنگی را که صاحب آن در آبی بیگلو زندگی می کند شناسایی و با بررسی سوابق اخلاقی و رفتاری وی، با هماهنگی قضایی متهم را دستگیر و در بازرسی از خودرو، یکی از سرنخها که پوکه سیم کارت دختر جوان بود را کشف کردند.

با تحقیقات به عمل آمده از متهم، وی ابتدا منکر قضیه شده ولی در مواجهه با مدارک و مستندات پلیسی در نهایت لب به اعتراف گشوده و راز جنایت Crime خود را با همکاری یکی از دوستانش پرده برداشت.

متهم در اعترافاتش گفت: از طریق یکی از دوستانش با دختر جوان آشنا شده و با پیشنهاد دروغین ازدواج وی را فریب داده و با  هماهنگی قبلی ، او را به منزل مسکونی خالی از سکنه خود انتقال و دو شبانه روز نامبرده را در آن محل نگهداری کرده است.

با توجه به اینکه متهم هویت خود را بنام حسین به متوفی اعلام کرده بوده و از بیان نام و مشخصات دقیق خویش خودداری می کرده است، متوفی در زمان حضور در منزل، مدارک شناسایی متهم را یافته و هویت پنهان و اصلی وی را شناسایی می کند.

نظر به اینکه هیچیک از متهمان قصد ازدواج با مقتول را نداشته و برای سو استفاده از وی، او را فریب داده بودند، در اعتراض و پرخاشگری مقتول، در جهت رهایی از دست وی به بن بست رسیده و در هنگام شب، متهم به تنهایی و با دستان خود با ایجاد فشار بر گلوی مقتول وی را به قتل Murder رسانده و با انتقال جسد به خودرو، به سمت شهرستان نمین حرکت و در مسیر راه مقتول را در حریم جاده رها می کند.

متهم دیگر پرونده نیز درتحقیقات پلیسی، اظهارات همدست خود را تاییدکرد.

در نهایت و در کمتر از 72 ساعت پس از وقوع جنایت، متهمان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی گردیدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی حوادث رکنا را از دست ندهید:

فوری / پیکر شهید حججی تحویل سوریه شد + فیلم و عکس پیکر

آتش زدن جسد نوعرس به بهانه ای عجیب! + عکس 14+

عروس 10 روزه به خاطر بزرگ بودن شکم داماد در تهران طلاق گرفت!+ عکس

بلایی که برادرشوهرم سرم آورد / طلاق گرفتم و او محکوم شد

قتل‌ سریالی زنان بندرعباسی توسط حقوقدان نخبه + عکس

قتل سبحان کوچولو قبل از رفتن به مدرسه

پایان رفیق باز در زیر زمین مخوف!

حکم عجیب برای راننده تاکسی شیطان صفت تهرانی+ عکس

اقدام وحشتناک در دزدیدن جنین 8 ماهه از شکم زن باردار + عکس

بلایی که سر دختر پزشک تهرانی در باغ حاشیه بزرگراه چمران آمد + عکس

ماجرای پرت شدن دختر اصفهانی از یک خودرو در اتوبان / اشکان زن داشت و ...

عامل حادثه ترمینال جنوب / مسخره‌ام کردند چاقو کشیدم! + فیلم و عکس

اقدام کثیف و شبانه 2 زن در مزون لباس خیابان فرشته

شوخی ترسناک در بجنورد / پلیس از نیروهوایی استعلام کرد!

این دختر را شب عروسی دزدیدند + عکس

عروس جوان از شب عروسی دل‌تنگ بود!

راز صداهای عجیب در آستارا / ناسا اشتباه کرده است! + فیلم

حمله شیطانی 2 مرد نقابدار به زن و شوهر جوان در باغ دماوند + عکس

بلعیدن مار کبری توسط یک خروس! + فیلم

فیلم حمله مرگبار مرد چاقو به دست در ترمینال جنوب +عکس

حکم اعدام قاتل آتنا اصلانی صادر شد

ادعاهای عجیب وکیل قاتل آتنا اصلانی

مرگ عجیب شادمهر در بزم شبانه ایرج

عکس وحشتناک از مرگ فجیع پسر نوجوان در سقوط آسانسور

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها