حجم ویدیو: 3.95M | مدت زمان ویدیو: 00:00:43

به گزارش رکنا، ساعاتی پیش پیکر پاک شهید حججی به معراج شهدا شهر تدمر رسید که بعد تحویل پیکر به ارتش روسیه  قرار است پیکر این شهید بزرگوار برای تشیع به کشورمان تحویل داده شود.

چشم انتظاری مادر شهید حججی برای بازگشت پیکر پسر شهیدش تنها برای اینکه یک بار دیگر فرزندنش را ببنید قطرات اشک را روی گونه‌هایش جاری ساخت.

"محسن حججی جوان پرشور اردوهای جهادی در سوریه به شهادت رسید، داعش ISIS پس از به اسارت گرفتن محسن حججی سر از تن این شهید جدا کرده و فیلم‌هایی از پیکر بی سرش را منتشر کرده است". این چند جمله خلاصه ماجرای شهادت شهید بی سر محسن حججی اهل نجف آباد بود.

داعش فکر می‌کرد با انتشار تصاویر و فیلم هایی از پیکر بی‌سر این شهید می تواند قدرت نمایی کند و شاید اندک لرزه ای به جان ایرانیان بیندازد، غافل از اینکه شیعیان، شهیدپروری را در ذات و سرشت خود از مولایشان به ارث برده اند و خون شهید جریان ساز است و غوغا به پا خواهد کرد.

دیگر کمتر کسی است که با واکنش های متعددی که برای شهادت این شهید والامقام منتشر شد و عکس ها، ویدئوها و صوت های به جا مانده از وی که به اشتراک گذاشته شد آشنا نباشد، این روزها در کنار تمامی اخباری که منتسب به شهید حججی است، خبر از تحویل پیکر مقدس به جبهه مقاومت به گوش می‌رسد، خبری که از ابتدای انتشار دوباره شور و هیجان به پا کرد و قطعا با تشییع پیکرش غوغا به پا خواهد شد.درد و دل های مادر و همسر شهید نیز برای دیدن محسن‌شان شنیدنی است، چشم انتظاری مادر شهید حججی برای بازگشت پیکر پسر شهیدش تنها برای اینکه یک بار دیگر فرزندنش را ببنید قطرات اشک را بر روی گونه‌هایش جاری ساخت.در ادامه فیلمی از صحبتهای مادر و همسر محسن حججی درمورد بازگشت پیکر شهید ببینید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی حوادث رکنا را از دست ندهید:

کفتارپیر با آبنبات چوبی دختران را به خلوتگاه می برد + عکس

ارتباط های شیطانی مادر شوهرم با مردها زندگی ام را سیاه کرده است

وقتی پریسا را داخل پژو 405 با یک مرد غریبه دیدم دنیا روی سرم خراب شد

به رفتار شوهر و دخترم مشکوک شده بودم تا اینکه دخترم راز سیاه را فاش کرد و ...

تجاوز  وحشیانه به دختر پزشک که با محسن به باغ دماوند رفته بود

شیطان بندرعباس صبح امروز در ملاءعام اعدام شد

فوری / پیکر شهید حججی تحویل سوریه شد + فیلم و عکس پیکر

حمله شیطانی 2 مرد نقابدار به زن و شوهر جوان در باغ دماوند + عکس

مرگ عجیب شادمهر در بزم شبانه ایرج

حسرت تلخ

اشک ها خوشحالی زن و مرد آواره در حرم امام‌ رضا (ع)

بچه هایم گرسنه بودند ولی من با پولی که داشتم مواد خریدم و ...

زن جوان سارق تلفنش را به باد کتک گرفت+تصاویر

کارآگاه بازی یک دختر راز ارتباط زن شوهردار با یک مرد غریبه را بر ملا کرد + عکس

آیا این خبر مفید بود؟