پرونده کدخبر: 296071 ارسال پرینت 23849

رکنا: خانه مشهورترین کارشناس فوتبال ایران شامگاه پنج شنبه هدف دستبرد 3 سارق شیک پوش قرار گرفت.

01197791

عقربه ها ساعت یک و 30 دقیقه بامداد جمعه 27 مرداد ماه را نشان می داد و کارشناس مطرح فوتبال ایران همراه همسرش به خانشان در نزدیکی پارک قیطریه بازگشتند و همسر وی خیلی زودتر سوار بر آسانسور به خانه رفت و در حالیکه حمیدرضا صدر سرگرم پارک کردن خودرویش در پارکینگ بود ناگهان دید زنش با چهره ای بهت زده با پارکینگ بازگشت و از دستبرد خانه شان خبر داد.
حمیدرضا صدر خیلی زود همراه همسرش پای در خانه گذاشت و بهم ریختگی داخل خانه روبرو شد و جالب اینکه واحد روبرویی این کارشناس فوتبال نیز هدف سرقت Stealing دزدان قرار گرفته بود.
بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس Police برای تحقیقات ویژه پای در محل گذاشتند و در گام نخست مشخص شد که دزدان با تخریب درها وارد خانه شده و دست به سرقت از دو خانه زده اند.
یکی از اهالی محل در تحقیقات میدانی به ماموران گفت: یک ساعت قبل 3 جوان شیک پوش در حالی که ساک بزرگی به دست داشتند از خانه خارج شدند و با توجه به پوششی که داشتند احتمال دادیم از میهمان های اهالی ساختمان باشند.
حمید رضا صدر درباره ماجرای سرقت خانه اش به گفت: ساعت 20:30 دقیقه بود که همراه همسرم از خانه خارج شدیم و ساعت یک و 30 دقیقه بامداد جمعه وقتی به خانه بازگشتیم متوجه دستبرد از خانه مان شدیم.
دزدان زمان زیادی در خانه بودند چون پس از سرقت از خانه ما و همسایه مان برای سرقت به سراغ یخچال داخل آشپزخانه رفته و گوشت و ماهی و میگو هم به سرقت بردند.
وی گفت: «سارقان طلا و پول و وسایل با ارزش داخل خانه را به سرقت بردند اما از همه مهمتر 3 لپ تاپ و چند هارد که از خانه ام به سرقت برده اند برای من ارزش داشت، لپ تاپ ها و هاردها گنجینه ای از اطلاعات تاریخی فوتبال بود که از سال 1310 تا به امروز آرشیو بندی شده بودند و ناراحتی من این است که سالها زحمت و تلاشی که برای جمع آوری این اطلاعات تاریخی گذاشته بودند در یک شب از سوی دزدان به سرقت رفت و این اطلاعات و لپ تاپ ها هیچ ارزش مالی برای دزدان ندارد و امیدوارم دزدان قبل از هر اقدامی دیگر با این اطلاعات آنها را بازگردانند.»
حمیدرضا صدر ادامه داد: « دخترم در سفر خارج از کشور است و وقتی از ماجرای سرقت با خبر شد او نیز بیشتر ناراحت همه تحقیقات علمی و تحصیلی و کارهای دانشجویانش شد که از سوی دزدان به سرقت رفته است.»
وی ادامه داد: « واحد روبرویی ما که هدف سرقت قرار گرفته نیز خانه یک مرد میانسال است که وی از هفته قبل به خانه سالمندان رفته است.»
بنا به این گزارش، تحقیقات برای شناسایی عاملان این سرقت در دستور کار ماموران پلیس پایتخت قرار گرفته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی رکنا را از دست ندهید:

حمله مرد شیطان پرست در حالت مستی به زن جوان در برابر دیدگان مردم در خیابان

اقدام هولناک با هم کلاسی در قرار خیابانی+عکس

شهادت پرسنل هنگ مرزی خرمشهر در کلاس آموزشی اسلحه شناسی +عکس

ناگفته های حمید صفت از کودکی تا دستگیر شدن به خاطر قتل شوهر مادرش +عکس و فیلم

اعتراف تلخ به دار زدن بهاره 10 ساله در تهران + عکس

بلای شیطانی که جوان افغان سر نیلوفر 16 ساله در کوچه خلوت کنار متروی باقری آورد

حمله وحشیانه به دختر 14 ساله در کنار رودخانه شیبکوه بندر لنگه

قاتلی که عروس و داماد تهرانی را با اره برقی تکه تکه کرد، ساواکی بود! / اعتراف جدید +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر