پرونده کدخبر: 295890 ارسال پرینت 9548

رکنا: عامل قتل زن و مردی که سرهای آنها در خیابان شیخ بهایی پیدا شده بود، دستگیر شد و جزئیات جدیدی را از این جنایت فاش کرد.

حجم ویدیو: 17.65M | مدت زمان ویدیو: 00:03:02

به گزارش گروه جنایی رکنا، یازدهم مرداد ماه جاری سر سوخته زن و مردی بدون هویت در خیابان شیخ بهایی پیدا شد پلیس Police را مقابل یک جنایت Crime فجیع قرار داد. با حضور بازپرس قتل Murder و تیمی از اداره آگاهی سرها به پزشکی قانونی منتقل شد و چند روز بعد تکه ای از جسد زنی که سرش پیدا شده بود در کهریزک کشف شد.

کارآگاهان دایره جنایت در بررسی های دوربین های مداربسته خودرویی را مشاهده کردند که شب جنایت در همان منطقه آتشی را روشن کرده و بعد از چند دقیقه آنجا را ترک کرده است با مشخص شدن هویت قربانی ها پلیس سراغ پدر مقتول رفت که پدر مقتول به ماموران گفت چند روزی می شود آنها از خانه بیرون رفته اند و دیگر بازنگشته اند، با این حال این پیرمرد 75 ساله به نام پرویز شکایتی درباره مفقود شدن این 2 نفر ثبت نکرده است.

پلیس این پیرمرد 75 ساله به نام پرویز را به عنوان مظنون اصلی این پرونده دستگیر و در بازجویی ها او به قتل این زن و مرد با تفنگ ساچمه ای اعتراف کرد.

وی که به ناچار به قتل پسر و عروسش به نام بهرام و نسرین اعتراف کرد در ادامه اظهاراتش گفت: هر دو اعتیاد شدید بع شیشه داشتند و من یک سالی بود که از رفتارهای آنها خسته شده بودم، شب جنایت فرزند خانوده و عروسم را با تفنگ ساچمه ای به قتل رساند و با اره برقی آنها را تکه تکه کردم و برای مشخص نشدن هویت این دو نفر سرهای بریده شان را در کنار جاده خاکی شبانه آتش زدم و بقیه تکه های اجساد را در اقصی نقاط شهر در سطل های زباله رها کردم.

وی گفت: من به خاطر اینکه صاحب فرزند نمی شدم پسر باجناقم را به فرزند خواندگی قبول کردم و او را پیش خودم نگه داشتم.

یکی از همسایگان پرویز به خبرنگار رکنا، گفت: به هیچ عنوان باورم نمی شود او این کار را انجام داده است به خاطر اینکه پرویز آدم خوبی است و در 40 سالی که من می شناسمش هیچ رفتار بدی از او سرنزده است. پرویز گاهی اوقات برای شکار به منطقه شکار می رفت و اسلحه ساچمه ای که دارد برای این کار است.

وی افزود: یک سالی بود که از همسایه های می شنیدم فرزند خوانده پرویز به شیشه اعتیاد پیدا کرده است و با پدرش سر چند موضوع با وی به مشکل خورده است حتی خود پرویز به من گفته بودم خانه ای که در آن زندگی می کند را به نام بهرام فرزند خوانده اش زده است.

یکی دیگر از همسایه ها به خبرنگار رکنا گفت: چند ماه پیش صدای فریاد و درگیری از خانه پرویز شنیده می شد که همه همسایه ها داخل کوچه جمع شده بودند که یک باره دیدیم که پرویز با یک اسلحه دنبال فرزند خوانده اش می کند و در ادامه درگیری 2 بار به سمت بهرام شلیک کرد که به او اصابت نکرد.

پلیس آگاهی تهران اعلام کرد جزئیات این جنایت را در روزهای آینده اعلام خواهیم کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عروس+و+داماد+قربانی

اداره دهم - اسلحه های کشف شده از متهم

اخبار اختصاصی رکنا را از دست ندهید:

حکم دادگاه برای زایمان جنجالی دختر 10 ساله +عکس

دستبرد 3 سارق شیک پوش به خانه کارشناس مشهور فوتبال در قیطریه+ عکس

بلای وحشتناکی که بر سر ندا قبل از جشن عروسی اش آمد

برادرم وقتی ارتباط عاشقانه فرانک و سعید را فهیمد مرا به باد کتک گرفت و ...

اعترافات پدرخوانده به تکه تکه کردن عروس داماد در خانه اش / سرها را با اره برقی جدا کردم ودر یوسف آباد رها کردم + عکس قاتل

عکس دلخراش از آزار کودک 18 ماه در کرمان / 14+

بلایی که 2 پسر نوجوان سر کنکوری های مشهد می آوردند

سناریوی وحشتناکی که برای 2 زن و یک دختر در ویلای ساحلی نوشهر رقم خورد + عکس

فائزه زن صیغه ای ام بود، او آبرویم را برد و من ... + عکس

فیلم صحنه ای دیدنی از دوئل تانک ارتش سوریه و ار پی جی داعش

حمله سرنشینان خودروی چری به یک راننده در خیابان ورزش شهرکرد / پلیس از مردم کمک خواست

عکس جسد 2 برادر زیر آب سد شهید عباسپور

عکس جسد سوخته قاتل فرمانده ارشد پلیس سراوان (+14)

 اخبار مرتبط

ارسال نظر