پرونده کدخبر: 290396 ارسال پرینت 198

رکنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: اختلاف خانوادگی در شهرستان شیراز منجر به قتل همسر و مادر زن و مجروح شدن پدر زن در شهرستان شیراز شد.

سرهنگ ‌"کاووس محمدی" با تایید خبر وقوع قتل Murder درصبح امروز در شیراز، بیان کرد: پس از گزارش وقوع یک فقره قتل در این شهرستان، ماموران کلانتری "23 گلدشت" با حضور در محل حادثه Incident تحقیقات خود را آغاز و با سرعت عمل و کار اطلاعاتی قاتل The Murderer را کمتر از یک ساعت در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: پس از بررسی صحنه جرم Crime و آثار و علائم موجود، قاتل به هویت "ک-ق" به قتل همسر و مادر زن و مجروح کردن پدرزن خود اقرار و قاتل پس از طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان، اختلاف خانوادگی و مشاجره را انگیزه اصلی این قتل بنا به اظهارات قاتل ذکر کرد و افزود: قاتل با استفاده از یک قبضه چاقو اقدام به قتل کرده است.

محمدی با اشاره به این حادثه تلخ، از خانواده ها خواست مشکلات و اختلافات خود را با مراجعه به اهل فن و مشاوران و مددکاران اجتماعی و به صورت قانونی حل و فصل کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر