به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سهراب سالاری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب از انهدام یک باند بین المللی قاچاق Contraband مواد مخدر Drugs در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت:در این رابطه حدود دو تن مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شده است.
وی اظهار داشت: طی یکسری اقدامات مستمر و منسجم اطلاعاتی از سوی ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان اعضای یک باند بین المللی موادمخدر در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار گرفتند.
سالاری ادامه داد: با دستور مقام قضائی ضربه به باند مذکور در دستور کار نیروهای امنیتی قرار گرفت و طی یک درگیری مسلحانه که یک ساعت به طول انجامید سربازان گمنام امام زمان (عج) در منطقه آبسردوئه از توابع شهرستان رودبار جنوب موفق به توقیف یک محموله سنگین دو تنی مواد مخدراز نوع تریاک شدند.
این مقام قضائی تصریح کرد: در این عملیات مقادیری سلاح و مهمات از جمله یک قبضه سلاح جنگی ژ3 و قناسه به همراه دو دستگاه خودروی وانت کشف وضبط شده است.
وی با بیان اینکه تعدادی از اعضای این باند قاچاق مواد مخدر با توجه به تاریکی شب و موقعیت جغرافیایی محل متواری می باشد عنوان کرد: دستورات قضائی لازم جهت دستگیری سایر عوامل صادر شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟