کدخبر: 284022 ارسال پرینت 13320

رکنا: رئیس اورژانس اجتماعی کشور گفت:پرونده تجاوز ناپدری به «کیمیا» در بهزیستی وجود دارد و هم اکنون کیمیای ۷ ساله در بهزیستی یکی از شهرهای استان تهران نگهداری می‌شود.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، حسین اسدبیگی در رابطه با اتفاق دلخراشی که برای کیمیا از سوی ناپدری‌اش رخ داده، گفت: چنین پرونده‌ای در اورژانس اجتماعی کشور وجود دارد.
وی ادامه داد: متأسفانه چند ماه پیش و در همان زمانی که این پرونده تشکیل شد و کیمیا را به بیمارستان آورده بودند، موضوع را شنیده و متأثر شدم و به‌طور تصادفی در همان مرکزی که در شهر تهران این کودک را پذیرش کرد حضور داشتم.
رئیس اورژانس اجتماعی کشور گفت: «کیمیا» که اسم مستعار این کودک است و این کودک مورد تجاوز Rape قرار‌گرفته با نام دیگری پذیرش شد، از یکی از شهرهای اطراف تهران به البرز برده و سپس به تهران می‌آورند و از بیمارستان با اورژانس اجتماعی تماس می‌گیرند.
اسدبیگی گفت: مأموران اورژانس اجتماعی پرونده را بررسی و به وضعیت کودک رسیدگی می‌کنند و ناپدری متجاوز Rapist این کودک نیز در همان شهر دستگیر شده وزندانی Prisoner می‌شود.
وی ادامه داد: اکنون از وضعیت ناپدری اطلاعی نداریم که هنوز در زندان Prison است یا خیر، اما در حال حاضر کیمیا در بهزیستی و در یکی از شهرهای استان تهران نگهداری می‌شود.
رئیس اورژانس اجتماعی کشور تصریح کرد: بنابراین وجود چنین پرونده تکان‌دهنده‌ای را تأیید می‌کنم اما به دلیل اینکه تبعات خوبی برای این کودک و خانواده او ندارد، اطلاعات بیشتری را نمی‌توانیم بازگو کنیم؛ چه بسا بیشتر یا کمتر از تعداد موارد تجاوز گفته شده (70 بار) وجود داشته باشد، اما نمی‌توانیم در مورد آن صحبت بیشتری کنیم.
اسدبیگی گفت: آنچه مسلم است در دفعات مکرر ناپدری به این کودک تجاوز کرده و حتماً به سزای اعمال زشت خود خواهد رسید.

گفته می شود این دختر 7 ساله وقتی از شکنجه های جنسی توسط ناپدری اش تعریف می کرد به شدت می لرزید و مدام می گفت به او نگویید این حرف ها را من گفته ام چون مرا می کشد! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

گزارش خبرنگار پرونده شهلا جاهد از روند پرونده آتنا / ماموریت خاص! + عکس

ارتباط شوم مرد شیطان صفت با جسد مومیایی در موزه + عکس

دوئل خونین به خاطر منشی شرکت که مینا نام داشت

قتل مرموز زن بیوه شهرستانی که در تهران خانه مجردی داشت!

اشک های دادستان پرونده آتنا / هنوز تحقیقات محرمانه است + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها