خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 283861 ارسال پرینت 1028

رکنا: رئیس پلیس استان گلستان از دستگیری تمامی عاملان تیراندازی در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: پلیس اجازه جولان به برهمزنندگان نظم و امنیت را نخواهد داد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سردار جاویدان، رئیس پلیس Police استان گلستان گفت: پس از وقوع تیراندازی و فرار Escape مجرمان به دلیل استفاده از ترافیک محور ناهارخوران و جمعیت حاضر در محل حادثه Incident و ملاحظه ماموران در تیراندازی برای پیشگیری از آسیب دیدن مردم، تحقیقات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس برای دستگیری متهمان آغاز شد.
رئیس پلیس استان گلستان ادامه داد: بلافاصله تیم‌های اطلاعاتی پلیس اقدامات خود را آغاز کرده و در کمترین زمان ممکن در چند عملیات غافلگیرانه پلیسی و طبق وعده پلیس به شهروندان، تعداد هفت نفر از عاملان وقوع این درگیری دستگیر شدند.
وی با اشاره به اینکه دو نفر عاملان اصلی بوده و پنج نفر افرادی بودند که در ادامه فرار متهمان با پلیس درگیر شدند، خاطرنشان کرد: در این اقدامات سلاح شکاری وینچستر استفاده شده در درگیری و یک دستگاه خودرو نیز کشف شده است.
این مقام انتظامی ادامه داد: آرامش و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد عده‌ای هنجارشکن این آرامش و امنیت را برهم زده و به سادگی این احساس امنیت را از بین ببرند.
وی تاکید کرد: تمامی تلاش ماموران انتظامی استان گلستان برای برقراری نظم و امنیت و ایجاد امنیت پایدار در جامعه است که در این راستا خوشبختانه مشارکت مردم نقش بسیار پررنگی داشته و با افزایش این مشارکت به طور قطع این احساس امنیت و ایجاد امنیت پایدار افزایش خواهد یافت.

جاویدان اضافه کرد: ماموران انتظامی استان گلستان فرزندان دلیر و پرتلاش ملت ایران اسلامی هستند که به صورت 24 ساعت از تمام توان خود برای برقراری نظم و امنیت استفاده خواهند کرد و در این راه تا پای جان خود ایستاده‌اند.
رئیس پلیس استان گلستان گفت: یکی از موضوعات بسیار مهم در برقراری نظم و امنیت همکاری و مشارکت مردم در برقراری نظم و امنیت است که در حادثه تیراندازی در گرگان نیز اطلاع‌رسانی سریع مردم در شنیدن صدای تیراندازی و فعالیت متخلفان در این شهرستان باعث حضور ماموران و در ادامه دستگیری مجرمان شد.
جاویدان بیان کرد: سلاح استفاده شده در این درگیری از سلاح‌های شکاری غیرمجاز بوده که خوشبختانه با اطلاع‌رسانی مردم درباره فعالیت این افراد، سلاح کشف و تعدادی از هنجارشکنان در این جامعه دستگیر شدند.
جاویدان در پایان با تقدیر از همکاری مردم با پلیس گلستان، خاطرنشان کرد: مردم این اطمینان را داشته باشند که هویت آنها نزد پلیس محرمانه خواهد ماند و این اطلاع‌رسانی آنها می‌تواند در کشف جرائم و شناسایی و دستگیری مجرمان و هنجارشکنان کمک بسیار بالایی را به پلیس کند و به طور قطع در کنار هم و با مشارکت همدیگر می‌توانیم جامعه‌ای بدون جرم Crime و مجرم داشته باشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

قربانی بعدی شیطان پارس آباد که بود؟ / او بعد از آتنا برای کودک دیگر نقشه داشت + عکس

قتل عام از سوی زن مطلقه / منشی شوهرم با عشوه گری زندگی ام را نابود کرد و ...+عکس

گفتگو جدید با پدر و مادر آتنا کوچولو / شایعه ها را گوش نکنید!+ عکس

70 بار ارتباط سیاه ناپدری شیطان صفت با کیمیا 7 ساله+ عکس و جزئیات

شیطان پارس آباد قرار بود روز کشف جسد آتنا آزاد شود! / آتنا در بشکه سرکه پیدا شد + عکس های دیده نشده

حمله با چاقو به یک روحانی درنیشابور

عاملان تبرئه قاتل آتنا اصلانی از قتل‌های قبلی محاکمه شوند+عکس

حمله بی رحمانه مرد معتاد به مهسان در خانه خود / مادر داغدیده شرط عجیبی برای بخشش گذاشت

این مرد را می شناسید؟ / شاید پرونده شما زیر دست او بود + عکس چهره باز متهم

مدیر تیم بازیکن تازه وارد پرسپولیس به قتل رسید +عکس

خودکشی وحشتناک دختر ۱۸ ساله در بابل

راننده اتوبوس، زائران را به قربانگاه برد+عکس

مرگ تلخ کودک 6 ساله در استخر آب در مشگین شهر

جدال با مرگ جوان 30 ساله پس از مجروح شدن با 20 ضربه چاقو در قزوین

ماجرای تیراندازی در گرگان / 7 نفر با اسلحه وینچستر دستگیر شدند

مرزبان ربوده شده میرجاوه زنده است

شلاق خوردن کودکان داعشی به خاطر فوتبال!

دزدان برای فرار از دست پلیس داخل جوی آب پنهان شدند / در محله گلبرگ تهران رخ داد

سرگذشت سیاه 4 برادر!اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند