فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

پرونده کدخبر: 269594 ارسال پرینت 159

رکنا: در عملیات ضربتی و غافلگیرانه ای که یگان های عملیاتی استان سیستان و بلوچستان به نتیجه رساندند، یک تن و 754 کیلو مواد مخدر کشف و 3 قاچاقچی سابقه دار نیز دستگیر شدند.

سردار حسین رحیمی در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس Police در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان های «سیب و سوران» و «ایرانشهر» در پی عملیات های مبارزه با قاچاقچیان مسلح، با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر Drugs استان، یک باند بزرگ که با استفاده از خودروهای کوهستانی و تیزرو، قصد جابه جایی مواد در منطقه را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: پس از چندین هفته اقدامات شبانه روزی و رصد مسیر های تردد اعضای این باند، بامداد امروز یگان های عملیاتی پلیس با شناسایی خودروهای قاچاقچیان در یک درگیری مسلحانه، موفق به دستگیری سه نفر از آنان به همراه 5 قبضه سلاح کلاش، توقیف 4 دستگاه خودرو و کشف یک تن و 662 کیلوگرم تریاک و 92 کیلو حشیش شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن بیان تلاش برای دستگیری سایر قاچاقچیان، خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق Contraband مواد مخدر است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر