پرونده کدخبر: 266195 ارسال پرینت 1602

رکنا: صاحب یک کافی شاپ در شمیران تهران راز های شومی داشت.

قاضی رضا ابوالحسنی در خصوص این موضوع اظهار داشت: از چندی قبل متوجه فعالیت‌های فرد شروری به نام "ع.ت" در منطقه شمیرانات شدیم. با بررسی سوابق این فرد مشخص شد وی دارای سوابق متعددی شامل قاچاق Contraband کالا، ارتشا و عربده کشی است و از چندی قبل اقدام به راه اندازی کافی شاپ، رستوران در منطقه تجریش کرده است.

ابوالحسنی معاون دادستان تهران گفت: شرور معروف منطقه شمال شهر که در یک کافی شاپ، رستوران دست به اعمال مجرمانه می‌زد، دستگیر شد.

وی ادامه داد: محل فعالیت این متهم به مکانی برای حضور افراد خاص تبدیل شده بود که در ساعات پایانی شب در این محل تجمع می‌کردند.

به گفته سرپرست دادسرای ناحیه یک، محل این فرد دارای تخلفات متعددی بود که از سوی اداره اماکن پلمب شده اما این فرد با استفاده از عوامل خود در حضور ماموران اقدام به فک پلمب کرده و به اقدامات هنجار شکنانه خود ادامه می‌داده است.

به گفته ابوالحسنی در بررسی سوابق این فرد مشخص شد در سال ۹۴ و ۹۵، پس از ۱۵ بار پلمب شدن کافی شاپ خود، شخص متهم اقدام به شکستن پلمب می‌کرد.

وی با اعلام اینکه در نهایت متهم با دستور قاطع دادستانی دستگیر و روانه زندان Prison شد، افزود: دادستانی به برخورد با چنین افرادی ادامه می‌دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر