پرونده کدخبر: 266177 ارسال پرینت 388

رکنا: چندین هزار ماهواره که در تریلی به پایتخت قاچاق می شدند در حاشیه تهران ردیابی شدند.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کشف یک تریلر حاوی چندین هزار دستگاه تجهیزات دریافت امواج از ماهواره در حاشیه تهران خبر داد.

با اشاره به کشف چند هزار دستگاه تجهیزات دریافت امواج از ماهواره از یک دستگاه تریلی حاوی کالاهای قاچاق Contraband در شهر کرج اظهار داشت: به دنبال اقدامات پرسنل انتظامی استان البرز، ماموران پلیس Policeموفق به ضبط دستگاه تریلی حاوی کالاهای قاچاق ممنوعه و غیرممنوعه را در شهر کرج شناسایی و کشف کنند. 
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: ماموران پلیس پس از توقف این تریلر موفق شدند 2 هزار و 356 دستگاه تجهیزات دریافت امواج از ماهواره را کشف کنند.
خورشیدی افزود: علاوه بر این کالا بیش از 540 هزار نخ سیگار قاچاق، 588 کیلوگرم تنباکو طعم‌دار، 1320 عدد انواع مواد محترقه، 352 کارتن ظروف 10 پارچه ظروف آشپزخانه، 180 تخته پتو و مقادیری پارچه از داخل این تریلر کشف شد.
وی با بیان اینکه دو متهم در خصوص قاچاق این کالاها شناسایی و دستگیر شدند، گفت: کارشناسان ارزش این محموله قاچاق را بالغ بر 1.5 میلیارد تومان تخمین زدند و پرونده این محموله در بخش دستگاه‌های تجهیزات امواج دریافت از ماهواره به دلیل ممنوعه بودن این کالا در کشور تحویل مراجع قضایی شد و بخش دیگر مرتبط با کالاهای قاچاق به تعزیرات حکومتی ارسال شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر