پرونده کدخبر: 265849 ارسال پرینت 908

رکنا: 3مرد گانگستر با ربودن مدیر یکی از رستوران های معروف مشهد قصد اخاذی 40 میلیارد تومانی داشتند .

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، ساعت 22 شب بیست و ششم اردیبهشت، پژوسوارانی که لباس نظامی به تن داشتند مرد 42 ساله ای را از مقابل خانه مجردی اش واقع در منطقه قاسم آباد ربودند و به باغ بزرگی در منطقه قرقی مشهد بردند.

آنان گروگان hostage مذکور را که مدیر با سابقه یکی از رستوران های معروف مشهد بود در اتاقی تاریک زندانی Prisoner کردند و دست و پاهای او را به زنجیر کشیدند.در این میان گروگانگیران که خود را نظامی معرفی می کردند با دادن یک شماره تلفن همراه اعتباری از طعمه خود خواستند با همسرش تماس بگیرد!

آنان چنین وانمود می کردند که گروگان را به خاطر ارتکاب جرم Crime دستگیر کرده اند ازسوی دیگر نیز همسر او که فکر می کرد همسرش در خانه مجردی مرتکب جرمی شده است موضوع را با تشکیل پرونده فقدانی در پلیس Police آگاهی پیگیری کرد تا این که فردی با خانواده گروگان تماس گرفت و آن ها را برای دادن اطلاعاتی درباره همسرش به تربت حیدریه کشاند و مدعی شد که باید برای آزادی Freedom او مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان بپردازند. اما با توجه به این که پلیس در جریان ماجرا قرار گرفته بود، فرد ملاقات شونده را در تربت حیدریه دستگیر کرد. این مرد 522 ساله در بازجویی عنوان کرد: مرد رستوران دار در مشهد زندانی شده و در اختیار افراد دیگری است اما من از محل نگهداری گروگان اطلاعی ندارم!

گزارش خراسان حاکی است: با توجه به اعترافات این متهم، و با دستور دادستان مرکزی خراسان رضوی رسیدگی به این پرونده به قاضی Judge حیدری معاون دادستان سپرده شد. به دلیل اهمیت و حساسیت موضوع، شبانه گروه ویژه ای از کارآگاهان اداره جنایی  به فرماندهی سرهنگ محمدرضا غلامی رئیس اداره جنایی  پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با نظارت مستقیم سرهنگ کارآگاه حمید رزمخواه رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی تحقیقات خود را برای شناسایی محل اختفای گروگان آغاز کردند.

ردیابی اطلاعاتی و بررسی های غیرمحسوس کارآگاهان بیانگر آن بود که یکی از بستگان دور گروگان در این ماجرا نقش دارد و او اطلاعات مالی و زندگی گروگان را در اختیار افراد دیگری قرار داده است به همین دلیل این فرد نیز با صدور دستورات شبانه از سوی قاضی حیدری دستگیر و مشخص شد که گروگان مذکور داخل باغی در منطقه قرقی نگهداری می شود اما با توجه به ادعای مسلح بودن متهمان عملیات پلیس با دستور سرهنگ رزمخواه و راهنمایی های مقام قضائی به شیوه دیگری ادامه یافت تا این که باغ مذکور به محاصره کارآگاهان درآمد.

نیروهای زبده دایره مبارزه با آدم ربایی به سرپرستی کارآگاه افتخاری (رئیس دایره مبارزه با سرقت Stealing های مسلحانه و آدم ربایی) با رعایت همه موارد ایمنی وارد باغ شدند اما گروگانگیران با مشاهده نیروهای انتظامی پا به فرار Escape گذاشتند. لحظاتی بعد دستور تیراندازی از سوی مقامات مسئول صادر شد و حدود 30 گلوله  آسمان تاریک قرقی را شکافت تا این که یکی دیگر از متهمان در حال فرار دستگیر شد. بنابراین گزارش جست و جوها برای یافتن گروگان به دخمه ای تاریک کشیده شد و مرد رستوران دار در حالی که به غل و زنجیرهای آهنین کشیده شده بود از چنگ گروگانگیران نجات یافت و لباس های نظامی با درجه ستوان دومی نیز در مخفیگاه آدم ربایان کشف شد. گروگان مذکور که حال مناسبی نداشت مدعی شد که پژوسواران در حالی که لباس نظامی به تن داشتند و مسلح بودند او را از مقابل منزلش ربوده اند. وی گفت: آن ها ابتدا مبلغ 40 میلیارد تومان برای آزادی من درخواست کردند اما بعد به چهار میلیارد کاهش دادند. یکی از متهمان که از بستگان دور گروگان است نیز گفت: «ص» طوری رفتار می کرد که فکر می کردیم او میلیاردها ثروت دارد ولی بعد فهمیدیم که او ملک و املاکی ندارد و تنها به ظاهر چنین وانمود می کند! تحقیقات بیشتر در این باره با صدور دستورات ویژه ای از سوی معاون دادستان مشهد درحالی ادامه دارد که کارآگاهان افراد دیگر مرتبط با اعضای این باند مخوف گروگانگیری را شناسایی کرده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

این اخبار را از دست ندهید:

پیام های تصویری و متنی خود را برای دکتر روحانی ارسال کنید

اختلافات خانوادگی دلیل تیراندازی به کاندیدای شورای شهر در سیرجان

سرقت از خانه عروس و داماد با خودروی هوادار فوتبال

اتفاق شومی که روز پاتختی در خانه عروس رخ داد / آه عروس زود جواب داد + عکس

مریم پس از اینکه دوباره ازدواج کرد به سراغ شوهر اولش رفت / مریم در حمام انتقام چند ساله را از او گرفت

مرگ استاد دانشگاه درجاده کوهستانی / او مسوول اجرایی صندوق های رای بود + عکس

دختر 8 ساله شاهد ارتباط شیطانی مادر با مردان غریبه بود / او مرا در یک اتاق زندانی می کرد و ... + عکس

ناپدری ام پرده حیا را دریده بود و در حضور من که دختر 9 ساله بودم رفتارهای شرم آوری انجام می داد تا اینکه ...

جسد دختر 15 ساله زیر سینک آشپزخانه دوست پسرش پیدا شد + فیلمی که التماس های او اشک همه را در آورد +فیلم و عکس

قتل دختر 16 ساله درتصادف ساختگی / ردپای شیطانی 2 جوان در پرونده + عکس

ناپدید شدن جت شخصی در مثلث برمودا + عکس سرنشینان هواپیما

رقص مرگبار تیغ کماندویی در مجلس عروسی یک دختر مشهدی

بلایی هولناکی که فریدون در سفر از لندن به تهران بر سر ترانه آورد + عکس

ماجرای ربودن مدیر یک رستوران معروف مشهد در برابر خانه مجردی اش + عکس

جدال قهرمان موتورسواری جهان با مرگ و زندگی + عکس

پدرم با پیکان رفت و دیگر بازنگشت ...

خروج قطار از ریل در ساعت پر ترافیک+ عکس

جزئیات عاشق شدن شاهزاده ژاپنی که جنجال به پا کرد + عکس

داریوش را کشتم! دفاعی ندارم و آماده مرگ هستم

تصاویر بازسازی صحنه قتل نانوا در شهر ری

نجات پسر 12 ماه از شکنجه گاه پدر + عکس

پایان پرسه زنی های 2 مار کبرا در مشهد + عکس

ماجرای شناسنامه عجیب میرسلیم +عکس

جزئیان تکان دهنده از قتل هولناک در صف انتخابات 96 / قاتل پسر 17 ساله را به رگبار بست

فوری / قتل در صف انتخابات 96

فوری / درگیری خونین در حوزه اخذ رای+ عکس

محافظ رییس پلیس کشور شهید شد + عکس

 

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر