پرونده کدخبر: 259959 ارسال پرینت 1304

رکنا: مادر و دختری که در دماوند ربوده شده بودند نجات یافتند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از عملیات موفقیت آمیز ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در شناسایی و دستگیری ۸ آدم ربا خبر داد.

سرهنگ محمدحسن محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب اطلاع از وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مادر و دختری در بخش رودهن شهرستان دماوند، تیمی مجرب از ماموران پلیس Police آگاهی برای شناسایی متهمان و آزادی Freedom گروگان hostage ها تشکیل و بلافاصله کار خود را آغاز کردند.

بالاترین مقام انتظامی شهرستان دماوند افزود: با توجه به شناخت کامل ماموران از جغرافیای محل وقوع جرم، تحقیقات و بررسی پلیسی مشخص شد، علت و انگیزه این آدم ربایی اختلافات خانوادگی بوده است.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و با به کارگیری تمام امکانات، موفق شدند هویت و مخفیگاه آدم ربایان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیر کننده، هشت آدم ربا را دستگیر و هر دو گروگان را آزاد کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با اشاره به اعتراف متهمان به بزه انتسابی خود مبنی بر اختلافات خانوادگی، گفت: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان، نظم و امنیت عمومی و آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می کند.

وی گفت: این متهمان پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند تا قانون Law به پرونده آن ها رسیدگی کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 



اخبار مرتبط

ارسال نظر