پرونده کدخبر: 257881 ارسال پرینت 422

رکنا: مامور قلابی بانک که قصد داشت با مواد بیهوش کننده اقدام به سرقت کند، با هوشیاری یکی از شهروندان شناسایی و توسط عوامل انتظامی دستگیر شد.

 سرهنگ "رضا شیرزادی" - فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اظهار کرد: روز گذشته شخصی تحت عنوان مامور بانک به منزل یکی از شهروندان مراجعه کرده و مدعی می شود که مبلغ 250 میلیون ریال برنده شده اند تا از این طریق بتواند اخاذی کند.

وی با بیان اینکه صاحب خانه به دلیل اظهارات ضد و نقیض مامور قلابی به وی مشکوک می شود و موضوع را با مرکز فوریت های پلیس Police 110 در میان می گذارد، گفت: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه به سرعت به محل اعزام شدند و پس از بازرسی های اولیه از فرد مذکور یک گرم مواد مخدر Drugs شیشه و مقداری مواد بیهوش کننده کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه متهم به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شده است، عنوان کرد: شهروندان به هیچ عنوان به چنین افرادی اعتماد نکنند و آنان را به داخل منزل راه ندهند.

سرهنگ شیرزادی افزود: ماموران دستگاه های دولتی زمان مراجعه به شهروندان موظف هستند کارت شناسایی خود را ارائه دهند، در غیر این صورت نباید به آنان اعتماد کرد.

وی از شهروندان خواست که در صورت مشاهده موارد مشابه موضوع را با مرکز فوریت های پلیس 110 در میان گذارند تا از آسیب رسیدن با جان و مال آنها جلوگیری شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر