اواسط هفته گذشته بود که زنی در یکی از محله‌های جنوبی تهران سراسیمه به اداره پلیس رفت و از مرد نانوای شیطان‌صفتی شکایت کرد.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: ساعت 11 و 30 دقیقه ‌‌دختر 11 ساله‌ام را برای گرفتن نان به نانوایی محل فرستادم که لحظاتی بعد وحشت‌زده و در حالی که به شدت گریه می‌کرد، به خانه آمد. ابتدا هر چقدر درباره علت گریه‌هایش سؤال کردم، جوابی نداد تا اینکه او را آرام کردم و دخترم راز گریه‌هایش را برملا کرد.

زن جوان ادامه داد: دخترم گفت وقتی به نانوایی رفته نانوا او را به بهانه دادن نان به داخل نانوایی کشانده و قصد آزار و اذیت او را داشته که همان لحظه یک مشتری از راه می‌رسد و متوجه نیت شوم مرد نانوا می‌شود و پس از اینکه مشتری با نانوا درگیر می‌شود، دخترم از دام شیطانی نانوای جوان فرار Escape می‌کند و به خانه‌مان می‌آید. با طرح این شکایت، مأموران به دستور قاضی آرش سیفی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران مرد نانوا را به اتهام اقدام به آزار و اذیت دختر خردسال بازداشت کردند.

متهم صبح امروز برای تحقیق به دادسرای جنایی منتقل شد. وی در بازجویی‌ها با اعتراف به جرم Crime خود گفت: مدتی است با همسرم اختلاف دارم و به همین دلیل از خانه قهر کرده و به خانه پدری‌اش رفته است. روز حادثه Incident نانوایی تعطیل شده بود که این دختر خردسال برای گرفتن نان به در نانوایی آمد‌ که ناگهان شیطان مرا وسوسه کرد و این نقشه سیاه را طراحی کردم. در چنین شرایطی دختر خردسال را به بهانه اینکه از پشت دستگاه نان بردارد، او را به داخل مغازه کشاندم. در حالی که قصد داشتم نیت شیطانی‌ام را اجرا کنم،‌ یک مشتری از راه رسید و به حضور دختر خردسال در مغازه‌ام اعتراض کرد. به قصد فریب به مشتری گفتم که دختر خردسال از بستگان من است، اما دختر خردسال شروع به گریه و داد و فریاد کرد که من با مشتری درگیر شدم و دختر خردسال از مغازه فرار کرد.

متهم برای ادامه تحقیقات به دستور قاضی سیفی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟