پرونده کدخبر: 255876 ارسال پرینت 2216

رکنا: نوعی ماده مخدر در کشور وارد شده که به شکل کاغذ است و قیمت گزافی دارد.

به گزارش رکنا، گزارش پلیس Police یکی از استان ها حاکی از این است که به تازگی نوعی از مواد مخدر Drugs و روانگردان های صنعتی در قالب اشکال و فرم های گوناگون با هدف گمراه سازی جوانان، نوجوانان و ایجاد تنوع در بین مصرف کنندگان در حال شیوع است.
این مواد خاصیت توهم زایی داشته و در قالب کاغذهای سلولزی و قابل جذب آغشته به این مواد هستند.
این کاغذهای جدول بندی شده که هر واحد از آن با قیمت گزافی برای یک بار مصرف توزیع می شود، بسته به تفکر سازندگان و نوع متقاضی آن می توانند آغشته به انواع مواد روانگردان صنعتی از جمله آمفتامین ها، متامفتامین (شیشه)، کوکائین صنعتی، لیسرژیک اسید (ال-اس-دی)، انواع قارچ ها و دیگر مواد صنعتی جدید باشند. 
تحقیقات به عمل آمده از مصرف کنندگان این مواد حکایت از این دارد که هر واحد از این جداول سه میلی می توانند از لحاظ تاثیر، با نیم ساعت استعمال برخی مواد مخدر دیگر مثل گل برابری کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 1 0

    آقا نرید سمت این جور چیزا من 2بار کشیدم تا مرز مرگ رفتم توی توهم قبل از مرگ بودم رنگ کامل سفید شده بود قلبم 250 بار توی دقیقه میزد حتی چندبار هم کامل ایستاد
    سمت این چیزا نرید تورو خدا عواقب نداره بعد از چند بار مصرف 100% آسیب میبینید هم از لحاظ جسمی هم روانی هم مغزی تا حدی قوی بود که نمیتونستم راه برم میخوردم به درو دیوار