پلیس سیستان و بلوچستان تکذیب کرد

پرونده کدخبر: 255796 ارسال پرینت 842

رکنا: پلیس سیستان و بلوچستان به خبر خورده شدن یک زن توسط خانواده شیرازی واکنش نشان داد.

به گزارش رکنا، از صبح امروز خبری که توسط یکی از سایت های محلی انتشار یافته در فضای مجازی در حال گسترش است که یک زن و مرد پس از اینکه زن همسایه شان را به قتل Murder رسانده و جسد او را مثله کرده اند، تکه از گوشت مقتول را با اتوبوس برای برادرش در شیراز ارسال کرده اند و این فرد هم بدون اطلاع گوشت خواهر خود را خورده است. 
پس از انتشار این شایعه در فضای مجازی، یکی از مسئولان پلیس Police استان سیستان وبلوچستان با تکذیب این خبر گفت: پس از قتل زن جوان در ایرانشهر، قاتل The Murderer و همدستش جسد را برای انتقال به بیرون از خانه و انداختن در سطل زباله مثله کردند. 
این افراد قبل از انتقال جسد به بیرون از آپارتمان، از سوی ماموران در کمترین زمان شناسایی و دستگیر شدند. در جریان بازرسی از خانه و سطل زباله محله تمامی قطعات جسد زن جوان نیز کشف شود. 
این منبع اگاه انتظامی افزود: تمامی موضوعات مطرح شده در مورد ارسال بقایای جسد به عنوان گوشت شتر برای برادر مقتول کذب محض است. 
این فرد تاکید کرد: پلیس با شایعه سازان و افرادی که به این شایعه دامن بزنند، برابر قانون Law برخورد می کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر