پرونده کدخبر: 255602 ارسال پرینت 466

رکنا: فرمانده نیروی انتظامی نوشهر گفت : فردی که هفته پیش و همزمان با تعطیلات نوروزی به سوی خودروی نیروی انتظامی در منطقه گردشگری سی سنگان نوشهر تیراندازی کرده بود، دستگیر شد.

یکی از اراذل و اوباش منطقه، هشتم فروردین با تیراندازی به سوی خودروی نیروی انتظامی در منطقه سی سنگان باعث ایجاد رعب و وحشت در بین گردشگران و اهالی شده و از صحنه فرار Escape کرده بود .

سرهنگ شعبان مهری افزود : ماموران انتظامی با شگردهای پلیسی در یک عملیات غافلگیرانه، این فرد 35 ساله که قصد فرار به کرج را داشت صبح چهارشنبه گذشته در منطقه سیاه بیشه در جاده چالوس دستگیر کردند و تحویل دستگاه قضایی دادند.

فرمانده انتظامی نوشهر با اشاره به کشف و ضبط یک قبضه اسلحه غیرمجاز با پنج تیرفشنگ جنگی از این شرور ، گفت : متهم یکی از اراذل و اوباش منطقه معروف به « شارلاتان » است و چندین فقره سابقه زندان Prison دارد.

وی افزود : 2 نفر از دوستان این متهم هم که تلاش داشتند وی را از منطقه فراری دهند ، بازداشت و به همراه متهم اصلی، تحویل مقامات قضایی شدند.

سرهنگ مهری گفت : پلیس Police با فرد یا افرادی که باعث ایجاد ناامنی در منطقه می شوند ، به طور قاطع برخورد می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر