پرونده کدخبر: 250840 ارسال پرینت 4904

رکنا: قتل دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه شریف در خانه مجردی‌اش معمای تازه‌ای پیش‌روی بازپرس ویژه قتل تهران قرار داد.

 ساعت 2 و 15 دقیقه بامداد دیروز پسر جوانی با اداره پلیس تماس گرفت و گفت که دوستش در خانه مجردی‌اش به طرز مرموزی فوت کرده است. با اعلام این خبر، تیمی از مأموران کلانتری 127 نارمک در محل حادثه Incident که یک آپارتمان مسکونی در خیابان نوروزخانی حوالی خیابان گلبرگ بود، حاضر شدند. مأموران داخل یکی از اتاق‌ها با جسد مرد جوانی روبه‌رو شدند که دست و پای آن با سیم بسته و با سیم دیگری به لوله‌ای آویزان شده بود. مأموران در ادامه با حفظ صحنه حادثه موضوع را به قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند و لحظاتی بعد وی همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی در محل به تحقیق پرداخت. بررسی‌های صحنه حادثه و به هم‌ریختگی وسایل خانه حکایت از آن داشت، عامل یا عاملان قتل، ابتدا با مرد جوان درگیر شده و پس از قتل وی را به لوله‌ای آویزان کرده‌اند تا صحنه جنایت را خودکشی جلوه دهند. نخستین تحقیقات نشان داد، مقتول اهل استان اصفهان و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی نفت دانشگاه صنعتی شریف است که به صورت مجردی زندگی می‌کرده است.

دوست مقتول که موضوع حادثه را به مأموران خبر داده بود، گفت: مقتول از دوستان من است. او دانشجوی رشته مهندسی نفت است و مدتی قبل برای تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف از شهرستان به تهران آمد و این خانه را برای زندگی‌اش اجاره کرد. ساعتی قبل مادر مقتول از شهرستان با تلفن همراه من تماس گرفت. او خیلی نگران بود و گفت چند روزی است از پسرش بی‌خبر است و به تلفن‌هایش پاسخ نمی‌دهد. مادر مقتول از من خواست تا به خانه پسرش بروم و از او خبر بگیرم. سپس بلافاصله به محل زندگی او آمدم، اما هر چقدر زنگ خانه‌اش را زدم، کسی جواب نداد. پس از این زنگ خانه سرایدار ساختمان را زدم و موضوع را برای او توضیح دادم و او هم در ساختمان را روی من باز کرد. وقتی در خانه دوستم رسیدم، در باز بود و وسایل خانه‌اش به هم‌ریخته بود به همین دلیل وارد خانه او نشدم و از سرایدار خواستم تا با هم وارد خانه دوستم شویم. من و سرایدار وارد خانه مقتول شدیم که با این صحنه روبه‌رو شدیم و بلافاصله موضوع را به مأموران پلیس اطلاع دادیم.

همزمان با ادامه تحقیقات، جسد مقتول برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به دستور قاضی مرادی به پزشکی قانونی فرستاده شد. کارآگاهان جنایی پلیس تهران تحقیقات گسترده‌ای را برای برملا کردن زوایای پنهان مرگ مرموز دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف آغاز کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

جواناخبار مرتبط

ارسال نظر

  • علب 0 0

    دلیلش چی بوده