پرونده کدخبر: 249205 ارسال پرینت 3677

رکنا: فردی که با سو استفاده از اعتماد پیرمرد همسایه دو سال از حساب یارانه ای وی به صورت غیر مجاز برداشت می کرد شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ سیدمحسن جعفری رئیس پلیس Police شهرستان بابل گفت: در پی مراجعه فردی به مراجع انتظامی در شهرستان بابل، مبنی بر اینکه مدت هاست فردی ناشناس اقدام به برداشت وجه از حساب بانکی وی در زمان واریز یارانه ها می کند، موضوع در دستور کار پلیس فتای شهرستان بابل قرار گرفت.
رئیس پلیس شهرستان بابل افزود: ماموران پس از بررسی های همه جانبه و تحقیقات پلیسی موفق شدند، متهم را که با فعال کردن رمز دوم کارت بانکی شاکی به هنگام واریز یارانه اقدام به برداشت وجه و خرید کارت شارژ تلفن همراه برای خود می کرد شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی وی را دستگیر کنند.
وی تصریح کرد: متهم که از همسایگان شاکی است، در اعترافات خود اظهار کرد: با سو استفاده از اعتماد مالباخته که از دو سال پیش به دلیل بی سوادی کارت خود را برای انجام امور بانکی در اختیار وی قرار داده بود اقدام به سرقت Stealing حساب وی می کرد .
رئیس پلیس شهرستان بابل در خاتمه، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر