پرونده کدخبر: 245703 ارسال پرینت 1443

رکنا: یک دستگاه کامیون در اتوبان زنجان - تبریز، پس از برخورد منجر به فوت با یک پسر بچه 13 ساله از صحنه گریخت.

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی : پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: این حادثه Incident نزدیک ساعت 3 بامداد امروز پنجشنبه در کیلومتر 60خط جنوبی اتوبان زنجان - تبریز، اتفاق افتاد و صحنه ای تلخ و ناگوار رقم خورد.

وی اظهار کرد: وقتی خودروی سواری پراید به خاطر لغزندگی سطح جاده با حفاظ جاده برخورد می کند این پسربچه نیز از خودرو پایین می آید که در این حین یک دستگاه کامیون سر رسیده و با وی برخورد کرده و بلافاصله از صحنه متواری می شود.

شیرمحمدی افزود: عوامل پلیس Police راه با کنترل دوربین های الکترونیکی نصب شده در این مسیر ارتباطی، در پی دستگیری این راننده خاطی هستند.

وی با بیان اینکه به خاطر لغزندگی و یخبندان بودن سطح جاده، چندین تصادفات خسارتی نیز روز گذشته /چهارشنبه/ در مسیرهای ارتباطی این استان اتفاق افتاده است تصریح کرد: یک دستگاه کامیون کشنده اسکانیا نیز در کیلومتر 60 خط شمالی اتوبان زنجان - تبریز به خاطر تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده حادثه آفرین شد.

شیرمحمدی افزود: پس از واژگون شدن این کامیون، یک دستگاه خودروی سواری پراید و چهار دستگاه خودرو سنگین اعم از ایسوزو، ولوو، بنز نیز به محل رسیده و با یکدیگر برخورد می کنند.

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس، راننده کامیون کشنده اسکانیا را به دلیل رعایت نکردن مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی مقصر این حادثه شناختند.

پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: در این حادثه رانندگی سه نفر مصدوم و به منظور مداوا و درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شدند.

شیرمحمدی از افرادی که قصد مسافرت با خودروهای شخصی در این شرایط نامساعد آب و هوایی را دارند خواست از سفرهای غیرضرور به جد خودداری کرده و جانشان را به خطر نیندازند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • علی 1 0

    ای راننده کامیون فرزند خودت را جای ان طفل سیزده ساله قرار بده وخودت را معرفی کن و مردم برای چه ماشین را بیمه میکنند خدا بزرگ است شاید رضایت دادند