سرهنگ سلمان حیدری، گفت: در پی وقوع یک مورد سرقت Stealing طلا وجواهرات در شهریورماه سال جاری، ماموران پلیس Police آگاهی با انجام اقدامات فنی واشراف اطلاعاتی توانستند دو سارق را در این زمینه شناسایی و دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه این دو سارق با همدستی دو نفر دیگر، توانستند 5 کیلو انواع طلای یک طلافروش را حین انتقال از محور "مریوان به تبریز" سرقت کنند، افزود: سارقان با اطلاع از زمان و مکان تردد طلافروش، اقدام به مسدود کردن راه وی کرده و حدود پنج میلیارد ریال طلا و جواهرآلات قیمتی را از دست وی ربوده بودند که ماموران با حساس شدن بر روی چگونگی اطلاع افراد دیگر از زمان و مکان تردد طلافروش، دو نفر همکار وی را نیز در این زمینه، مورد شناسایی و مراقبت قرار دادند.

حیدری خاطر نشان کرد: بعد از جمع آوری ادله و بررسی حساب بانکی این دو مظنون و احراز جرم Crime سرقت اموال غیر، با هماهنگی مقام قضائی متهمان دستگیر شده و در تحقیقات پلیسی به بزه انتسابی خود اقرار کردند.

فرمانده انتظامی مریوان تصریح کرد: با دستگیری این دو متهم، یک کیلو طلای مسروقه از آنها کشف و مشخص شد ، یک کیلو و 400 گرم دیگر از این طلاها در تهران به فروش رسیده و مابقی هم در دست دو همدست متواری آنها است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟