پرونده کدخبر: 239084 ارسال پرینت 129

رکنا: مرد متاهلی که متهم به قتل دختر عاشق پیشه است، دیروز برای دومین بار پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش رکنا، الهه 28ساله نوزدهم مهرماه سال 92 در خانه برادرش در شهر قدس قربانی جنایتی خاموش شد.وقتی پلیس Police در جریان مرگ مرموز دختر جوان قرار گرفت به بازجویی از برادر قربانی پرداخت. وی مدعی شد: خواهرم پس از مرگ مادرمان با من زندگی می کرد. عصر روز حادثه Incident وقتی از محل کار به خانه برگشتم بوی گاز به مشامم می رسید و شیلنگ گاز عمدی بریده شده بود . از دیدن این صحنه شوکه شدم و اتاق ها را به دنبال خواهرم گشتم و با جنازه او روبه روشدم. فکر می کنم خواهرم قربانی گازگرفتگی شده است. جنازه دختر جوان به پزشکی قانونی فرستاده شد اما وقتی کارشناسان علت مرگ الهه را خفگی با یک جسم رشته مانند اعلام کردند پرونده رنگ و بوی جنایی به خود گرفت و تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد.

پلیس در بررسی پیامک های گوشی موبایل الهه به رابطه پنهانی او با یک مرد جوان به نام علی پی برد. به این ترتیب علی بازداشت شد. او گفت: من 7سال پیش در حالی که زن و دو فرزند داشتم در خیابان با الهه آشنا شدم.چون معتاد Addicted بودم و با همسرم اختلاف پیدا کرده بودم به الهه ابراز علاقه کردم. بعد از آشنایمان هر روز با هم تلفنی صحبت می کردیم.پس از چند ماه متوجه شدم به من علاقمند شده است. او با آنکه می دانست زن و بچه دارم حاضر بود با من ازدواج کند. من که در آن زمان مواد مخدر Drugs را ترک کرده بودم به او گفتم بهتر است ارتباطمان را تمام کنیم اما قبول نکرد. او دیوانه وار مرا دوست داشت.هر بار که با من قرار ملاقات می گذاشت سر قرار نمی رفتم تا از من دلگیر شود و ارتباطمان را تمام کند اما بی فایده بود.صبح روز حادثه او پیامکی برایم فرستاد و مرا به خانه برادرش دعوت کرد. او گفت باید هر طور شده به ملاقات او بروم تا با هم صحبت کنیم. من مثل همیشه به دروغ گفتم به دیدنش می روم اما هرگز به دیدن او نرفتم. صبح روز بعد از طریق یکی از دوستانش متوجه شدم که او جان سپرده است.

در حالی که علی منکر دست داشتن در جنایت Crime بود در دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستاد ولی پرونده برای رفع برخی نواقص به دادسرا برگردانده شد.با تکمیل تحقیقات علی این بار در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد. در این جلسه اولیای دم برای وی حکم قصاص خواستند.

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و بار دیگر خودش را بی گناه خواند. وی گفت: قبول دارم با الهه رابطه دوستانه داشتم ولی بعد از ترک مواد مخدر برای خلاص شدن از این ارتباط حاضر بودم دست به هر کاری بزنم اما من الهه را نکشتم و حالا بی دلیل 3سال است که در زندانم.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا آنتن دهی موبایل متهم در محل جنایت را از مخابرات استعلام کند.با این استعلام شاید راز سه ساله جنایت خاموش برملا شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 4 0

    با سلام . اگر همچين امکاني وجود دارد چرا بعه از سه سال ميخوايد از مخابرات استعلام کنيد بفرض با استعلام از مخابرات راي به بيگناهي وي داده بشه سواي ازمجازات ارتباط خارج از عرف تلف شدن عمر يک انسان بمدت سه سال را چطوري ميخوائيد جبران کنيد( با پول) فکر ميکنيد ميتونيه ثانيه هاي عمرش را بهش برگرونه