پرونده کدخبر: 237769 ارسال پرینت 138

رکنا: دادگاه مجارستان امروز جمعه برای خبرنگار مجاری را که به یک کودک آواره سوری و یک پدر و پسر سوری هنگام فرار از دست نیروهای امنیتی و پلیس مجارستان پشت پا زده و او را به زمین انداخته بود، سه سال زندان برید.

دادگاه "روکزی" در مجارستان "پترا لاسزلو" خبرنگار زن مجاری را به سه سال زندان Prison محکوم کرد.

وی متهم شده بود که به یک کودک آواره سوری پشت پا زده و یک پدر و پسر سوری را هنگام فرار Escape از دست نیروهای پلیس Police مجارستان در مرز مجارستان و صربستان در هشتم سپتامبر سال 2015 میلادی به زمین انداخته است.

به نوشته رسانه های غربی، این خبرنگار زن مجاری به جرم Crime "بدرفتاری" و "آسیب رساندن به یک نفر" محکوم به سه سال زندان شد.

دادگاه در عین حال دستور تعویق اجرای مجازات زندان این خبرنگار زن مجاری را تا اطلاع ثانوی صادر کرد.

قاضی دادگاه گفت که جرم این خبرنگار باعث نارضایتی در جامعه شد و هیچ دلیلی وجود ندارد که دفاع این خبرنگار از خودش را تقویت کند. وی همچنین از شبکه تلویزیونی که در آن کار می کرد، اخراج شد.

تصاویر پشت پا زدن پتزا لاسزلو خبرنگار شبکه تلویزیونی "N1 TV" به این آوارگان سوری در سال 2015 میلادی منتشر و جنجال آفرین شد.

یکی از تصاویر نشان می داد که پترا لاسزلو مانع از حرکت یک پدر و کودک آواره سوری می شود که از دست پلیس فرار می کند و آنها به زمین می خورند.

تصاویر دیگری نیز نشان می داد که لاسزلو به یک کودک سوری که درحال فرار از محاصره امنیتی است، پشت پا می زند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 1

    این زن مقصر نیست ! مقصر مسؤلان این رسانه هستند که بادروغ گویی ذهن آنانرا شستشو میدهند