پرونده کدخبر: 237623 ارسال پرینت 29

رکنا: 16 آشپزخانه مواد مخدر در سردشت طی سال جاری شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.

فیض‌الله علیزاده فرمانده انتظامی سردشت گفت: امسال اقدامات قابل توجهی در زمینه مبارزه با مواد مخدر Drugs انجام گرفته است.

وی با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در این شهرستان، تصریح کرد: عمده مواد مخدر کشف شده در سردشت شیشه، هروئین، حشیش و تریاک است.

فرمانده انتظامی سردشت یادآور شد: در این خصوص شاهد شناسایی تعداد قابل توجهی آشپزخانه تهیه مواد مخدر و اسید و پودر مواد مخدر از تهیه کنندگان مواد مخدر است.

وی با بیان اینکه امسال 16 آشپزخانه مواد مخدر مورد شناسایی قرار گرفته است، اذعان داشت: در این راستا اقدامات قابل توجهی در زمینه مبارزه با مواد مخدر انجام گرفته است.

علیزاده با بیان اینکه در راستای مبارزه با قاچاق Contraband مواد مخدر نیز با جدیت تمام وارد کار شده‌ایم، اذعان داشت: انسداد نوار مرزی نیز در این خصوص اجرایی می‌شود.

فرمانده انتظامی سردشت با اشاره به مرزی بودن این شهرستان، اعلام کرد: عده‌ای افراد سودجو از مرزی بودن این شهرستان برای تهیه و توزیع مواد مخدر سوءاستفاده می‌کنند.

وی اظهار داشت: تمام این تحرکات مورد شناسایی قرار گرفته و با عاملان مواد مخدر در سطح این شهرستان به صورت جدی بر خورد می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر