پرونده کدخبر: 237514 ارسال پرینت 44

رکنا: خواستگار میانسال که متهم به تهدید قتل و پاشیدن مایع ضدعفونی روی دختر مورد علاقه اش است پس از دستگیری ادعای عجیبی را پیش روی ماموران قرار داد.

به گزارش رکنا، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران از سناریوی تهدید به مرگ و پاشیدن مایع ضدعفونی روی صورتش از سوی خواستگار سمج پرده برداشت.

خانم مهندس به بازپرس سهرابی در شعبه نهم دادسرای ناحیه 27 تهران گفت: چندی پیش با مردی در تلگرام آشنا شدم و پس از مدتی مرد وقتی ماجرای خواستگاری مطرح شد با هم قرار ملاقاتی گذاشتیم.

وقتی سر قرار حاضر شدم تازه متوجه 15 سال اختلاف سنم شد و این در حالی بود که مرد میانسال شغل مناسبی نداشت و با توجه به این شرایط جواب منفی به خواستگاری اش دادم.

زن جوان ادامه داد: وقتی میلاد در برابر جواب منفی قرار گرفت از همان موقع تهدیدهایش شروع شد و 2 بار وقتی قصد رفتن به محل کارم را داشتم میلاد روی من مایع ریخت که باعث سوختگی 2 درصدی بدنم شد و پس از آن میلاد مرا تهدید به مرگ کرده است تا به اجبار جواب مثبت به خواسته اش بدهم.

مرجان ادامه داد: 2 ماه است که به خاطر تهدیدهای میلاد با آژانس به محل کارم می روم و آرامش زندگی ام به هم ریخته است.

در این مرحله تیمی از ماموران برای دستگیری عامل این تهدیدها وارد عمل شدند وخیلی زود ماموران با اقدامات فنی و پلیسی میلاد را دستگیر کردند.

میلاد وقتی در برابر اتهام تهدید به مرگ و ریختن مایع ضدعفونی قرار گرفت شوکه شد و گفت: من از وقتی با زن جوان روبرو شدم به او علاقه پیدا کردم و تصمیم به ازدواج گرفتم.

وی افزود: در این مدت که با زن جوان در ارتباط بودم پول زیادی به او قرض دادم و هزینه های زیادی در دوستی مان کردیم تا اینکه فهمیدم او قصد دارد با مرد دیگری ازدواج کند.

وی در ادعاهایش گفت: دختر جوان این سناریو را مطرح کرده تا من به زندان Prison بیفتم تا به راحتی با مرد دیگر ازدواج کند و همه این داستانسرایی ها به دروغ است.

بنا به این گزارش، خواستگار سمج برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس Police آگاهی تهران قرار دارد تا راز این 2 داستانسرایی عجیب فاش شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر