نخستین ویدئوی منتشر شده از اعتراف قاتل اراکی را در لیک پایین خبر ببینید

پرونده کدخبر: 237463 ارسال پرینت 16425

رکنا: پلیس با انتشار عکس قاتل فراری قتل عام اراک از مردم برای دستگیری این متهم سابقه دار کمک خواست.

حجم ویدیو: 5.19M | مدت زمان ویدیو: 00:00:09

 

قتل عام اراک

به گزارش رکنا، سرهنگ "محمود خلجی" معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در راستای پرونده قتل عام 2 برادر اراکی گفت: برابر هماهنگی های  انجام شده با مرجع قضایی مجوز انتشار عکس قاتل فراری به نام «عباس صحرایی» صادر شده است.

حسینی طاهری، دادستان اراک نیز  با درخواست از شهروندان در خصوص شناسایی وی افزود: در صورت هر گونه اطلاع از مخفیگاه قاتل مراتب از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام شود.

به گزارش رکنا، حسینی طاهری، دادستان اراک با اعلام اینکه قاتل The Murderer پس از وقوع جنایت Crime از محل حادثه Incident گریخته و تلاش ها برای  دستگیری او ادامه دارد، گفت: ریشه این حادثه به اختلاف قبلی میان این خانواده ها بر می گردد، بطوری که سال گذشته این فرد به اتهام ایراد صدمه بدنی عمدی در جریان یک نزاع دستگیر و روانه زندان Prison می‌شود.
دادستان اراک با اعلام اینکه در آن درگیری متاسفانه یک نفر به قتل Murder می رسد، گفت: عامل حادثه امروز، پس از آن درگیری به جرم Crime ایراد صدمه بدنی عمدی دستگیر و روانه زندان می شود و پس از یک سال، در تاریخ دوازدهم دی ماه امسال با قرار وثیقه دویست میلیون تومانی آزاد می شود.
وی افزود: بر اساس تحقیقات و اطلاعات اولیه، این شخص پس از آزادی، از سوی خانواده و بستگان به عنوان عامل ایجاد نابسامانی و مشکلات در خانواده مورد شماتت قرار می گیرد و فشار نیز از سوی خانواده مقتول درگیری سال گذشته به خانواده آن ها بوده که باید از شهر اراک کوچ کنند و بروند، مجموعه این فشارها و بگو مگو ها گویا موجب سکته پدر متهم و در نهایت وارد آمدن فشار روحی مضاعف بر روی متهم و در نتیجه حمله مسلحانه به خانواده های مرتبط و شاهد در حادثه سال قبل و کشته شدن شش نفر می شود.
بر اساس این گزارش و به نقل از دادستانی کل کشور، حسینی طاهری تاکید کرد: قاتل صبح امروز با یک اسلحه کلاشینکف ابتدا به سراغ خانواده ای می رود که در ماجرای سال قبل به عنوان شاهد با پلیس Police همکاری کرده و موجب دستگیری وی شده بودند. در آنجا با شلیک گلوله چهار نفر را به قتل می رساند و سپس به  سراغ خانواده ای می رود که در جریان نزاع سال قبل یک نفر از آن ها توسط فرد همراه او کشته شده بود. در آنجا نیز پدر و مادر آن خانواده را به قتل می رساند و در این میان دو نفر نیز مجروح می شوند.
به گفته دادستان اراک قاتل که فردی 26 ساله بوده هم اکنون متواری است و تلاش ها برای دستگیری او ادامه دارد.

بنا به این گزارش، صبح امروز در حادثه تیر اندازی در شهر اراک 5 نفر کشته و 4 نفر مجروح شدند که دو نفر در تحقیقات پلیس دستگیر و قاتل  "عباس صحرایی" از صحنه قتل متواری شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

فوری / قاتل 6 زن و مرد اراکی در ملاعام اعدام شد / فیلم و عکس از صبح امروز اعدام

گزارش تصویری از اعدام قاتل اراک با طناب زرد در ملاعام / ساعت 7 صبح اجرا شد

 

 

 

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

 • ناشناس 23 3

  چرا باید کسی که مشارکت در قتل داشته به همین راحتی آزاد بشه اونم در کمتر از یک سال؟ خوب اینطوری معلومه دیگه مردم انگیزه ای واسه همکاری با پلیس ندارن. شهادت بدن بعدم طرف بیاد بیرون قتل عامشون کنه

 • ناشناس 7 9

  اولن این گونه سلاح گرم وکشنده چرا باید براحتی دست مردم باشه و این سگ وحشی چرا باید با این جرم بزرگ باقیدوثیقه ازاد بشه حالا که این اتفاق افتاده باید این قاتل را بگیرند در انظار عموم به اجد مجازات برسه نه اعدام باید این فرد خشن را توی قفس سگ بندازند واتش بزنند تا عبرت کسانی بشه درسرشون بی رحمانه دارند خشنونت پرورش میدند لعنت خدا بر اینطور ادمها که باسگ وحشی هیچ تفاوتی ندارند

 • کمیل 4 1

  جرم یک پدیده ضد اجتماعی است و بهتر است بستر های جرم خیز جامعه , علل و عوامل بروز چنین رفتارها و فجایعی بررسی و از طرف متولیان امر ایجاد نظم در جامعه , چاره اندیشی بشود.

  • تارا 2 0

   بیشتر اوقات یه کلی گوییهایی میشه و مردم به قضاوتهای نابجا دچار میشن . کار بسیار قبیح این آدم به هیچ وجه تایید نمیشه اما یه موضوعاتی نباید دور از نظر باشه . مثلا اینکه بعد از نزاع پارسال ایشون دستگیر و زندانی شدن و مراحل قانونی طی میشد . اما خانواده مقتول هرروز به خانواده ایشون فشار می آوردن که باید از شهر خارج بشید و در نتیجه این فشارها پدر ایشون سکته کرد . خانواده مقتول هم نباید توی کار قانون دخالت می کردن . درضمن این آقا قاتل بودن نه خانواده و پدرشون و هیچ پدری هم دلش نمی خواد بچه قاتل داشته باشه . اونا به اندازه فهم و بضاعت فرهنگیشون بچه هاشون رو بزرگ کردن توی هر خانواده ای گاهی یه نخاله هم پیدا میشه .

 • احسان 0 0

  این فرد قطعا اعدام خواهد شد ولی چند ماه دیگر ،که هیچ اثر بازدارندگی نخواهد داشت .بهترین زمان اعدام قاتل ظرف 3-4 روز پس از جنایت است.