پرونده کدخبر: 236393 ارسال پرینت 94

رکنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان حمیدیه از دستگیری قاتل دو نوجوان اهوازی که 14 دی ماه در پارک گمبوعه به قتل رسیده‌ بودند، خبر داد.

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، علی بیرانوند از دستگیری قاتل The Murderer دو نوجوان اهوازی که 14 دی ماه در پارک گمبوعه به قتل Murder رسیده‌ بودند، خبر داد.
وی افزود: صبح روز سه‌شنبه چهاردهم دی ماه، خبر قتل دو نوجوان پسر 12 و 13 ساله در پارک گمبوعه حمیدیه به مراجع انتظامی و قضائی شهرستان اعلام شد.
دادستان حمیدیه افزود: با حضور در محل و اطمینان از صحت خبر، بلافاصله موضوع در دستور رسیدگی قرار گرفت و کارشناسان قضائی و کارآگاهان به صورت ویژه تحقیقات را آغاز کردند.
بیرانوند گفت: با شناسایی متهم، مشخص شد که وی بعد از ارتکاب قتل به شهرستان اراک متواری شده است که پس از هماهنگی با مقام قضائی در اراک، متهم ساعت 23 همان روز توسط پلیس Police آگاهی اراک در مخفیگاهش دستگیر شد.
وی گفت: متهم به قتل فردی 25 ساله و اهل اهواز است و هنوز معلوم نشده با چه انگیزه‌ای دو نوجوان اهوازی را به قتل رسانده اما کارشناسان مشغول بررسی برای یافتن انگیزه و علت قتل هستند.
بیرانوند اضافه کرد: دو نوجوان مقتول 12 و 13 ساله و اهل اهواز هستند که با سلاح گرم کمری به قتل رسیده‌اند و اجساد آنان برای تحقیقات بیشتر در اختیار پزشکی قانونی استان خوزستان قرار گرفته است.
پارک جنگلی گمبوعه در 5 کیلومتری شرق شهرستان حمیدیه و 20 کیلومتری غرب اهواز واقع شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر