پرونده کدخبر: 236208 ارسال پرینت 1004

رکنا: دختری که در اتاق پرو باردار شده بود پیش از خودکشی از مرد متجاوز شکایت کرد و حالا با مرگ فرزانه مرد خبیث نیز اعدام خواهد شد.

دختر جوان فقط چند روز پس از جنایت Crime سیاه و اطلاع از بارداری اش خود را حلق آویز کرد.

به گزارش رکنا، اوایل دی ماه پارسال دختر 20 ساله ای به نام فرزانه به پلیس Police آگاهی رفت و از پسری که وی را آزار داده بود شکایت کرد. وی گفت: از دو سال قبل که دیپلم گرفتم در یک مانتوفروشی در مرکز شهر کار می کردم. بعضی وقت ها آخر وقت صاحب فروشگاه برای حساب و کتاب به مغازه می آمد. دیشب آخر وقت بود و سایر همکارانم فروشگاه را ترک کرده بودند که صاحب فروشگاه همراه دو نفر از دوستانش به آنجا آمد. می خواستم وسایلم را بردارم که یکی از دوستان صاحب مغازه که به اتاق پرو رفته بود مرا صدا زد. من هم به گمان اینکه قصد دارد مانتویی برای بستگانش انتخاب کنم به داخل اتاق پرو رفتم اما او دهانم را بست و مرا مورد آزار قرار داد. صاحب مغازه و دوست دیگرش هم که متوجه ماجرا شده بودند به من کمک نکردند و عکس العملی نشان ندادند.

به گزارش رکنا، به دنبال شکایت دختر جوان صاحب فروشگاه و دو دوستش بازداشت شدند. صاحب فروشگاه گفت: من از نقشه دوستم کامران بی اطلاع بودم. وقتی به او گفتم قصد دارم برای حساب و کتاب به فروشگاه بروم همراهم آمد. وقتی او دخترجوان را به داخل اتاق پرو کشید من و دوست مشترکمان شوکه شده بودیم اما هر گز فکر نمی کردیم او قصد آزار دختر جوان را داشته باشد.

به دنبال اظهارات این مرد کامران 28 ساله تحت بازجویی قرار گرفت و به آزار شیطانی دختر جوان اعتراف کرد.

وی در بازجویی ها گفت: وقتی وارد مانتوفروشی شدم و دختر جوان را تنها دیدم وسوسه سراغم آمد.او دختر زیبایی بود که او را به داخل اتاق پرو صدا کردم. من قبول دارم او را آزار دادم اما هنوز علت این کار را نمی دانم.

به دنبال اعتراف های پسر جوان و در حالی که پرونده برای رسیدگی به دادگاه یک کیفری یک استان تهران فرستاده شده بود خبر رسید دختر جوان خودکشی کرده است.

با مرگ این دختر تحقیقات وارد مرحله دیگری شد و مشخص شد فرزانه پس از مراجعه به پزشک و اطلاع از بارداری اش، خود را در اتاق خوابش حلق آویز کرده است.

وقتی پزشکی قانونی با بررسی DNA جنین فرزانه دریافت این جنین متعلق به کامران است وی پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

این متهم  حرف های ضد و نقیضی را مطرح کرد و ادعا کرد قبلا دختر جوان را می شناخته و با وی در ارتباط بوده است.

به گزارش رکنا، در پایان جلسه قضات دادگاه با توجه به مدرک های موجود در پرونده و شکایت فرزانه قبل از مرگش کامران را به اعدام execution محکوم کردند. پرونده صاحب فروشگاه و دوست دیگرش نیز که شاهد ماجرا بودند با عدم صلاحیت به دادگاه کیفری 2 استان تهران فرستاده شد تا به اتهام آنها نیز رسیدگی شود.با اعتراض وکیل مدافع کامران به حکم صادره این پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد تا قضات دیوان عالی کشور درباره آن اظهار نظر کنند. چنانچه قضات دیوان عالی کشور حکم صادره را تایید کنند کامران به زودی اعدام می شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

 • سید محسن 7 0

  اعدام اعدام اعدام

 • ناشناس 1 3

  این اظهارات مشکوک است و به نظر غیر قابل باور است . اتاق پرو خیلی کوچک است و تقریبا غیرممکن است بتوان هم با دست دهن را بست هم به بارداری اقدام نمود . ایا دونفر دیگر هیچ
  سروصدایی نشنیدند یا سروصدا وجود نداشت یا اصلا حادثه جای دیگری اتفاق افتاده . اینها باید
  بررسی شود .

  • رها 3 0

   در پاسخ به نظر یکی از خواننده ها اتاق پرو حتما دقیقا اون چیزی که شما تو ذهنت داری نیست الان تو تهران یه سری اتاق پروه ها اندازه اتاق 6 و 9 متری هستند

 • حسین 7 0

  مرد باشید هر سه تاشونو اعدام کنید
  این شخصی که این کارو کرده کثیفه ولی اون دو تایی که تماشا کردن وکاری نکردن حیوون هستن

 • محسن 1 0

  اعدام حقشه ولی اون 2 نفر بی نقش نبودند باید مجازات بشن

 • ناشناس 1 0

  امیدوارم اعدام بشه

 • ممدقلی 1 0

  این شیطان صفت باید اعدام گردد . فقط اعدام . قانون باید اجرا گردد . حقش اعدامه .