پرونده کدخبر: 235966 ارسال پرینت 409

رکنا: 4 مرد جوان سعی داشتند در یک تصادف ساختگی از شرکت بیمه کلاهبرداری کنند که نقش شان در تحقیقات پلیسی فاش شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد معصومی" فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در راستای این خبرگفت: با وقوع یک فقره واژگونی خودرو پیکان در میدان جانبازان و گزارش آن به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، ماموران کلانتری11 و عوامل پلیس راهور در محل حاضر و 4 مصدوم حادثه Incident به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ معصومی افزود: پس از گذشت چند روز مصدومان به کلانتری 11مراجعه و قصد انجام مراحل قانونی برای گرفتن دیه از شرکت بیمه را داشتند.

وی در ادامه بیان داشت: ماموران با بررسی کارشناسانه اوراق موجود و اظهارات ضد و نقیض مصدومان بر ساختگی بودن تصادف Crash و احتمال کلاهبرداری از شرکت بیمه مشکوک شدند.

معصومی گفت: به دلیل تناقض اظهارات 4 مرد جوان، جاعلان دچار سردرگمی شده و سعی داشتند با ترفندی از کلانتری خارج شوند که از سوی ماموران دستگیر شدند.

سرهنگ معصومی با اشاره به سوابق کیفری متعدد این چهار مرد افزود: متهمان که ابتدا سعی داشتند ساختگی بودن تصادف را تکذیب کنند وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفتند لب به اعتراف گشودند.

وی با بیان این مطلب که این چهار نفر اهل استان های غربی می باشند گفت: جاعلان اعتراف کردند که این چندمین بار است که این جرم Crime را در شهرهای مختلف انجام می داده اند.

در تحقیقات پلیسی از متهمان مشخص شد که آنها قبل از اجرای نقشه شان اقدام به مصدوم کردن خود می کنند و سپس با حضور در خودروی واژگون شده با پلیس Police تماس می گیرند تا با حضور مامورن صحنه را واقعی نشان دهند تا پس از آن از بیمه پول دریافت کنند.

معصومی افزود: متهمان مشکلات مالی را انگیزه اقدام فریبکارانه شان اعلام کردند و 4 متهم برای سیر مراحل قانونی، به مرجع قضائی معرفی و سپس روانه زندان Prison شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر