پرونده کدخبر: 235934 ارسال پرینت 309

رکنا: توضیحات مسئول روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان غربی درباره فیلمی که اخیرا در شبکه های اجتماعی در رابطه با آزار و اذیت یک روباه منتشر شده بود.

حجم ویدیو: 16.48M | مدت زمان ویدیو: 00:01:24

سجاد قلی‌پور مسئول روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: در این زمینه با اعلام شکایت اداره حافظت محیط زیست شهرستان پیرانشهر 28 آذر ماه سال جاری، سه نفر از متهمان این اتفاق با عنوان اتهامی آزار و اذیت حیوانات از طرف دادگستری شهرستان پیرانشهر تحت تعقیب قرار گرفتند. متهمان به اتهام خود اقرار کردند و در د فاعیات از خود اظهار داشتند که این روباه طیور آنها را تلف کرده و از شدت ناراحتی این کار را کرده اند و از کرده خود اظهار ندامت و تقاضای عفو و بخشش طلب کردند.

وی افزود: به متهمان اتهام مذکور تفهیم و به زندان Prison معرفی شدند و پرونده در حال رسیدگی و تحقیقات نهایی است و طبیعتا مجازات متناسب برای آنها از طرف دادگستری اعمال می شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • نسترن 1 0

    نتونستم تا آخر ببینم... وای خدایا این حیوان بی پناه تو سرمای زمستون غذا نداشته بخوره... این چه ظلمیه در حق این مخلوق خدا کردند؟ بریده باد دستهاتون! خدا برکت رو از زندگیتون بگیره انشاله...