پرونده کدخبر: 234714 ارسال پرینت 168

رکنا: طرح ترافیک از فردا به محدوده زوج و فرد گسترش می‌یابد و تا ساعت 19 اجرا می شود.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به مصوبه دیروز کمیته هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوا گفت: بر این اساس محدوده طرح ترافیک از روز شنبه 11 دی ماه به محدوده زوج و فرد گسترش می‌یابد.
سردار محمدرضا مهماندار افزود: بر این مصوبه، از روز شنبه تا سه‌شنبه هفته آتی محدوده طرح ترافیک پایتخت به محدوده طرح زوج و فرد گسترش می‌یابد و ساعت اجرای طرح ترافیک نیز تا ساعت 19 خواهد بود.
وی با اشاره به این که فروش طرح ترافیک‌های روزانه در هفته آینده متوقف می‌شود، افزود: در عین حال تیم‌های ویژه پلیس راهور تهران نیز با استقرار در مبادی طرح زوج و فرد و داخل محدوده ضمن برخورد با خودروهای غیرمجاز ورودی، برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی، دودزا و پلاک مخدوش را تشدید خواهند کرد.
رئیس پلیس راهور تهران از شهروندان تهرانی خواست با توجه به پیش‌بینی افزایش غلظت آلاینده‌های هوا از روز شنبه تا اواسط هفته تا حد امکان از خودروهای حمل و نقل عمومی برای تردد استفاده کرده و از خودروهای شخصی خود کمتر استفاده کنند.
سازمان هواشناسی پیش بینی کرده با توجه به پایداری هوا، آلودگی در شهرهای صنعتی به ویژه تهران در هفته پیش رو افزایش یابد.اخبار مرتبط

ارسال نظر