پرونده کدخبر: 228114 ارسال پرینت 61

رکنا: برادرهای دختر جوان وقتی در برابر مزاحمت های خواستگار خواهرشان قرار گرفتند در یک درگیری خونین دست به جنایت زدند.

به گزارش رکنا، عصر 4 تیرماه سال 88 ماموران پلیس Police شرق تهران در جریان درگیری چند جوان در خیابان شهید مدنی قرار گرفتند و با حضور در صحنه درگیری با جسد پسر جوانی که غرق خون روی زمین افتاده بود روبرو شدند.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 27 در محل جنایت Crime حاضر شده و پی بردند که مقتول خواستگار دختر جوانی بوده که از سوی خانواده وی هدف ضربات قمه و چاقو قرار گرفته است.
تجسس های پلیسی برای دستگیری عامل جنایت کلید زده شده بود که روز 5 تیرماه 4 مرد چاقو کش پای در اداره آگاهی تهران گذاشته و خود را تسلیم ماموران کردند.
خانواده دختر جوان در تحقیقات پلیسی ادعا کردند که مقتول از زمانیکه با جواب منفی دختر جوان روبرو شده ایجاد مزاحمت کرده است و همین باعث درگیری بین خانواده دختر جوان با خواستگارش شده است.
پس از اعترافات این 4 مرد جوان پرونده برای صدور حکم به شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد و عامل جنایت که برادر دختر جوان بود برای دفاع پشت تریبون قرار گرفت و گفت: مدتی بود که متوجه مزاحمت های خواستگار خواهرمان شده بودیم به همین خاطر با یکی از برادرانم و دامادمان و برادرش برای حل اختلافات به در خانه پسر جوان رفتیم.
حمزه افزود: ابتدا من و دامادمان برای صحبت به نزدیکی خواستگار جوان رفتیم و هنوز لحظاتی نگذشته بود که مقتول برای ما قمه کشید و شروع به داد و فریاد کرد که با دیدن این صحنه برادرم و برادر دامادمان برای کمک دست به کار شدند و من نیز چاقویم را از زیر لباسم بیرون کشیدم.
پسر جوان ادامه داد: ما قصد کشتن Killing نداشتیم و پس از فرار Escape قمه ای را که با آن پسر جوان را هدف قرار داده بودم به داخل حیاط خانه همسایه انداختم و از محل دور شدیم تا اینکه فردای آن روز متوجه مرگ خواستگار خواهرمان شدیم و همگی با هم تصمیم به تسلیم شدن گرفتیم چون نمی خواستیم دست به قتل Murder بزنیم.
در ادامه قاضی Judge پرونده پس از شنیدن اظهارات 4 متهم پرونده حکم قصاص را برای حمزه صادر کرد و این حکم در شعبه 17 دیوانعالی کشور مورد تایید قرار دادند.
پرونده برای اجرا به دادسرای اجرای احکام ارسال شد و در حالی که حمزه در یک قدمی چوبه دار قرار داشت خانواده مقتول با مراجعه به دادسرای امور جنایی حاضر به بخشش قاتل The Murderer پسرشان با شرط دریافت 600 میلیون تومان شدند.
بنا به این گزارش، خانواده حمزه با پرداخت شرط میلیونی توانستند رضایت خانواده مقتول را بگیرند و پرونده برای صدور حکم از جنبه عمومی جرم Crime به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

زنم در راه پله ها با مرد همسایه تنها بود و...

10 کودک قاتل که روح شیطانی داشتند / این تبهکاران کوچک به اعدام محکوم شده اند + عکس

خرجی دانشگاه دختر مادری را به اقدامی شوم واداشت

این خانواده در خانه خود زندانی شدند +تصاویر

فیلم لحظه تعقیب و گریز مرگبار پلیس/ شلیک مظنون ماشین پلیس را متوقف کرد + عکس

مردی با سر نصف شده +عکس

نقشه زن «عَلَم» برای یافتن راز عیاشی های وزیر دربار + عکس

مردی که صورتش سوراخ است! + عکس

 

چهره بهت زده بازیگر زن ایرانی در حالی که سیگار به دست دارد! +عکس

پست اینستاگرامى بهنوش طباطبایی بعد از جنجال رسانه اى درباره جدایی اش از مهدی پاکدل +عکس

سلفی جالب خواننده زن مشهور با لیونل مسی در لباس بارسلونا +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    از قدیم گفته اند غیرت زیادهم بی غیرتی می آورد مرد حسابی خواهرت می رفت شکایت میکرد وقا نون هم گوش طرفو میکشید تموم میشد میرفت اینهمه گرفتاری ومرگ پیش نمی آمد