پرونده کدخبر: 228105 ارسال پرینت 11

رکنا: دزد تک رو که ماشینی را به سرقت برده بود با تیزهوشی بموقع مالباخته دستگیر شد.

سرهنگ ضرغام امیری، از دستگیری یک سارق خودرو در محدوده تهرانپارس خبر داد و گفت: این متهم یک ساعت پس از دزدی دستگیر شد.

با تماس یکی از شهروندان ساکن این محله مبنی بر سرقت Stealing خودروی سواری‌اش از مقابل منزل، هماهنگی های لازم در این رابطه انجام و تیم‌های گشت انتظامی کلانتری 126 تهرانپارس، برای شناسایی و دستگیری متهم یا متهمان وارد عمل شدند.

در بررسی‌های انجام شده، مشخصات خودرو مسروقه از مرکز کنترل پلیس Police پایتخت، استعلام شد و مأموران مستقر در محدوده، گشت‌زنی‌های هدفمند را آغاز کردند که در نهایت یکی از گشت‌های مستقر در این محدوده  خودرو را با مشخصاتی که اعلام شده بود، اما با پلاکی مخدوش مشاهده کرد و برای بررسی به سمت این خودروی در حال حرکت تغییر مسیر داد.

مأموران به راننده خودروی مذکور دستور توقف دادند اما راننده خودروی مذکور با اینکه دستور پلیس را شنیده بود، به جای توقف بر سرعت خود افزوده و پس از ورود به خیابانی فرعی در همان محدوده سعی کرد از دست پلیس فرار Escape کند که این امر به تعقیب وی منجر شده و دقایقی بعد مأموران موفق شدند تا راه وی را سد کنند و این راننده را که احتمال می‌رفت سارق باشد بازداشت کنند.

متهم بازداشت و به همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل شد و که طی بازجویی های انجام شده به جرم Crime خود مبنی بر سرقت خودروی مذکور اعتراف کرد و پس از بررسی‌های انجام شده مشخص شد خودروی مذکور همان وسیله نقلیه مسروقه ای است که یک ساعت پیش اعلام سرقت شده بود.

سرهنگ ضرغام امیری، کلانتر محله تهرانپارس درباره این خبر  گفت: پس از تکمیل پرونده در کلانتری، متهم به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد تا در رابطه با سرقت‌های احتمالی دیگرش نیز تحقیقات انجام شود و مالک خودرو نیز پس از دعوت به کلانتری، خودروی خود را تحویل گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

شکایت پسر 11 ساله تهرانی از مربی باشگاه / مرا در خانه اش آزار و اذیت کرد + عکس

اعتراض به حکم سنگین قاتل ستایش + عکس

پیمانکار شهرداری به اعدام محکوم شد + عکس

رفتارهای زشت یک نوعروس که خیلی زود طلاق گرفت

صحنه زیبا از یک تصادف شدید +عکس

 

ماجرای دستگیری بازیگر زن مشهور از زبان خودش +عکس

خانواده پرجمعیت هنرمند زن مشهور ایرانی +عکس تمامی خواهران

تیپ خاص الناز شاکردوست در اکران «نیمه شب اتفاق افتاد» +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    ربطش به تیزهوشی صاحب ماشین چه بود؟